Zveřejněno: 06.01.2019
Kategorie: iPhone, Ostatní, Novinky

Apple v Las Vegas těsně před konferencí CES nechal vylepit nový billboard upozorňující na bezpečnost iPhonu

Apple přímo v centru Nevadského města Las Vegas, ve kterém se příští týden bude konat konference CES (Consumer Electronics Show - v překladu "show elektroniky pro spotřebitele") nechal vylepit obrovský billboard upozorňující na bezpečnost Applovských zařízení. 

Billboard je vytvořený na motivy slavného sloganu, kterým se ve městě hříchů často návštěvníci řídí - "Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas." Apple však slogan upravil pro svou potřebu na "Co se stane na vašem iPhonu, zůstane na vašem iPhonu." Velká cedule, chcete-li, je k vidění poblíž Vegaského Konvenčního Centra, kde se CES bude konat a dále na stěnách několika prominentních Vegaských hotelů.

applelasvegasbillboard-800x600

Veletrh CES každoročně přitáhne na několik tisíc návštěvníků z celého světa, ať už jde o představitele nových technologických "hraček", členů médií, či návštěvníků, kteří se v technologickém odvětví pohybují. Rozhodnutí Applu na umístění billboardů po tomto městě je tedy logické, avšak nečekané, jelikož Apple se nikdy v minulosti veletrhu CES veřejně nezúčastnil a nikdy zde nic neprezentoval. Je však zcela jasné, že billboardy zde byly umístěny pro upozornění návštěvníků tohoto veletrhu na to, že Apple dbá opravdu hodně na soukromí uživatelů jeho zařízení. Na veletrhu totiž budou prezentovat nové zařízení i společnosti jako Google, Amazon, či Samsung, u kterých je známo, že na soukromí moc nedbají. Na billboardu je také vidět odkaz na dedikovanou stránku Applu o soukromí. Tu naleznete v angličtině na adrese apple.com/privacy

 

 

Zdroj: MacRumors