Zveřejněno: 28.01.2018
Kategorie: iPhone, Ostatní, Novinky

Apple vydal 2 nové reklamy na funkci Animoji z iPhonu X

Apple včera k večeru nahrál na svůj YouTube kanál dvě nové reklamy, které byly vytvořeny speciálně pro vysílání při předávání hudebních cen Grammy. 

V obou těchto nově zveřejněných videích jsou do hlavních rolí dosazené emotikony, známé jako Animoji. Funkce Animoji je dostupná pouze na iPhonu X. To také bylo hlavním “posláním” těchto reklam - promovat iPhone X, který se dostal na prodejní pulty a mezi zákazníky teprve nedávno.

V první reklamě je hlavní “postavou” Animoji mimozemšťana, který zpíva písničku “Redbone” od umělce Childish Gambino. Ve druhé reklamě je o něco více hlavních zpěváků. Mezi ty patří pes, liška nebo třeba i legendární “hovínko”. Podkresem pro tyto tři charaktery v druhé reklamě je písnička “Stir Fry” od Migos. Kromě hlavních “zpěváků” ještě ve videích ale můžete vidět i další emotikony a to ať už animované (pomocí Animoji), tak i klasické (nehýbající se).

Animoji, jsou 3D animované charaktery, které jsou vytvořeny tak, aby sledovaly a napodobovaly mimiku vašeho obličeje a emocí. To vše je možné díky TrueDepth kameře na iPhonu X, která dokáže skenovat okolní prostředí ve 3D. První Animoji videa se začala objevovat na internetu krátce poté, co se začala novinka prodávat. Nyní používá nápad Animoji karaoke videí i Apple ve svých propagačních videích. 

 

 

 

Zdroj: MacRumors