Zveřejněno: 02.12.2018

Majitelé iPhonu XS a Apple Watch si nyní mohou koupit kryty a řemínky na jejich zařízení v nových barvách

Apple minulý týden v úterý vydal nová silikonová pouzdra pro iPhone XS a XS Max ve třech nových barvách. K tomu se mohou radovat i majitelé Apple Watch, kteří si mohou zakoupit i sportovní řemínky ve třech nových barvách, které budou ladit s novými kryty. 

iphone_cases_hibiscus

Nové barevné varianty jsou pojmenovány "ibišková", "jemně žlutá" a "podmořsky zelená".

apple_watch_hibiscus

Aby toho nebylo málo, Apple začal dále prodávat řemínky, které se začaly prodávat na webu nike.com v průběhu listopadu. Jde o sportovní řemínky Nike (tedy řemínky s dirkami) a o provlékací sportovní řemínky (z tkaného nylonu) v barvách "temně tyrkysová", "khaki" a "kouřově fialová". 

nikesportbands_1

nike_sport_loops_teal

Cena krytů se nezměnila a zůstala stanovena na 1 190 Kč za kryt jak pro iPhone XS, tak i pro iPhone XS Max. Cena zůstala stejná i u řemínků pro Apple Watch, tedy 1 490 Kč za všechny druhy řemínků. Všechny nové produkty, nebo i ty, které jsou dostupné už delší dobu, si můžete objednat jak na stránkách Applu (www.apple.cz) nebo i u nás v Express Servisu. Pokud si objednáte na stránkách dnes, Apple indikuje, že zboží bude k odeslání již v pondělí, což by znamenalo, že doručeno bude už v úterý.

Bohužel přestože Apple vydává nové příslušenství ke stávajícím zařízením, jako třeba pro Apple Watch nebo pro iPhone XS, zatím se ještě neobjevily žádné leaky o jakémkoliv krytu pro iPhone XR.

 

 

Zdroj: MacRumors

Více informací

Firma Nike začala prodávat nové barevné varianty řemínků pro Apple Watch

Firma Nike minulý týden v pátek vydala na svém webunovou sérii sportovních řemínků(a provlékacích sportovních řemínků) pro Apple Watch, která přináší tři nové barvy: …