Zveřejněno: 11.08.2019
Kategorie: iPhone, Ostatní, Novinky

Nejvyspělejším iPhonem letošního roku bude "iPhone 11 Pro" se třemi kamerami

Očekáváme, že letos Apple představí v září tři nové iPhony, o kterých už některé informace víme. Například víme to, že alespoň jeden z modelů bude mít trojitý kamerový systém. Stále je zde ale otázka názvů nových iPhonů. 

2019iphonesingle

Nyní se ale na jednom anonymním Twitterovém účtu objevily informace o tom, jak by se nové trio telefonů s nakouslým jablkem mohlo jmenovat. Konkrétně je zde možnost, že by se jeden z nových iPhonů mohl mít v názvu "Pro". Celý název by tedy mohl být "iPhone 11 Pro." Normálně bychom každému příspěvku na Twitteru nedávali moc velkou váhu, ale v tomto případě jde o příspěvěk z účtu s názvem "CoinX", který už v minulosti správně předpověděl celkem velké množství informací o nevydaných Apple produktech. Vloni například správně odhadl, že nové iPhony se budou jmenovat iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR nebo že iPady Pro z roku 2018 přijdou o sluchátkový jack. 

Tuto zprávu o pojmenování iPhonu "Pro" dále podporuje ještě fakt, že redakce webu MacRumors dostala nezávislý anonymní tip, který toto pojemnování podporuje. Je tedy možné, že se v září dočkáme iPhonu 11, iPhonu 11 Pro a možná iPhonu 11R, ale to stále ještě není jisté. Očekává se ale, že Apple vydá příští měsíc tři iPhony, z čehož jeden má být levnější s LCD displejem o úhlopříčce 6,1" a zbývající dva mají mít lepší hardwarovou výbavu a budou také dražší. Ty by měly mít OLED displej - jeden model s úhlopříčkou displeje 5,8" a druhý 6,5".

 

 

Zdroj: MacRumors