Zveřejněno: 19.08.2018
Kategorie: Ostatní, Leaky, Novinky

Skupinových FaceTime hovorů se nakonec s příchodem iOS 12 nedočkáme...

Apple minulý týden odstranil z nejnovějších beta verzí iOS 12 a macOS Mojave funkci skupinových hovorů FaceTime. Místo toho se Apple rozhodl tuto funkci vydat později. 

Jednou z hlavních nových funkcí iOS 12 a macOS Mojave měla být funkce skupinových hovorů FaceTime. Ta měla umožnit až 32 lidem najednou zůčastnit se audio/video hovoru FaceTime.

Funkci bylo možné si vyzkoušet už v úplně první beta verzi iOS 12 a macOS Mojave, které Apple vydal v červnu a proto není vůbec jasné, proč Apple tuto funkci nyní odebral. Obvzláště protože fungovala celkem bez problému. 

V poznámkách k nové beta verzi Apple uvedl, že se inženýři rozhodli tuto funkci odebrat z první veřejné verze, která vyjde v září, a že ji uvolní někdy na podzim. 

Zdá se, že nakonec to se skupinovými hovory FaceTime bude podobné, jako s některými funkcemi z iOS 11, které Apple také testoval v beta verzích, ale nakonec jsme se jich veřejně dočkali až později. Jednou z těchto funkcí bylo třeba Apple Pay Cash nebo Zprávy v iCloudu. 

 

 

Zdroj: MacRumors

Více informací

Jak na skupinové FaceTime hovory v iOS 12?

Apple během letošní WWDC představil iOS 12 a jedna z funkcí nové verze tohoto systému jsou skupinové hovory FaceTime. Tuto funkci jsme očekávali už dlouhou dobu a mnozí lidé žádali Apple aby tuto funkci vytvořil. Tato funkce…