Zveřejněno: 21.10.2018
Kategorie: iPhone, Ostatní, Novinky

Sluchátka Beats Solo 3 a Studio 3 se začaly prodávat v nových barevných variantách

Apple minulý týden ve středu spustil prodej sluchátek Beast Solo 3 a Studio 3 v nových barevných variantách. U všech novinek Apple na svém webu uvádí, že budou již brzy dostupné k objednání. Zřejmě bude možné tato sluchátka v nových barevných variantách objednat pouze skrze Apple Online Store nebo v kamenných pobočkách Apple v zahraničí. Kromě nových barev však sluchátka s žádným vylepšením nepřichází. 

Novou barevnou variantu sluchátek Beats Solo 3 Apple pojmenoval "Mickey’s 90th Anniversary Edition". To proto, že se tato sluchátka začala prodávat na počest 90 let existence pohádek s Mickey Mousem. Ke sluchátkám dostanete i pouzdro, které na sobě má vyšité vedle loga Beats, logo Disney.

Není to přitom poprvé, co Apple zaimplementoval prvky s Mickey Mousem do svých produktů. U Apple Watch si můžete nastavit ciferník s postavičkami Mickey Mouse nebo myškou Minnie, které vám dokonce po kliknutí čas nahlas řeknou.

mickeybeats3-800x603

U sluchátek Beats Studio 3 Apple dokonce vydal celou novou kolekci barevných variant. Kolekce je nazvaná "Skyline" a obsahuje hned 4 barevné varianty: křišťálově modrá, pouštní písek, půlnočně černá a stínově šedá. Stínově šedou barevnou variantu však Apple prodával už v minulosti pod jiným názvem. Nyní je však tato barva zařazena do oddělené kolekce. 

beatsskyline-800x226