Zveřejněno: 03.02.2018
Kategorie: Ostatní, Novinky

YouTube konečně vydal svou aplikaci YouTube TV pro Apple TV

Společnost Google provozující službu YouTube TV včera ráno poprvé ukázala aplikaci pro Apple TV 4. generace a k tomu dodala, že se aplikace dočkáme “již velmi brzy”. Z toho mnozí usuzovali, že se aplikace dočkáme někdy v následujícím týdnu. Google nás však příjemně překvapil a aplikaci vydal ještě tentýž den. 

(1) YouTube TV Apple TV

Aplikace nesoucí název YouTube TV je tedy už nyní dostupná ke stažení z App Storu na Apple TV. Aplikaci zřejmě nebudete ani muset složitě hledat, jelikož se u většiny majitelů Apple TV ukazuje aplikace v jednom z bannerů při otevření aplikace App Store.

Služba YouTube TV však není klasickým YouTubem, jak ho většina z nás zná. Jedná se o placenou službu, díky které je možné sledovat spoustu běžných televizních kanálů. Mezi ty se řadí třeba televizní kanály ABC, CBS, Fox, NBC, CW, Disney, ESPN, FX, USA a mnoho dalších. Jak jste ale asi sami poznali, jedná se hlavně o americké kanály. Součástí této služby je i možnost sledování obsahu služby YouTube Red, která je také normálně zpoplatněná (a to poplatkem 9,99$/měsíc). Poplatek za službu YouTube TV je 35$/měsíc. 

(2) YouTube TV Apple TV

 

 

 

Zdroj: MacRumors