Časté dotazy Apple

Co je služba "Váš nový Apple až do domu"?

1920x480_doprava

U vybraných produktů, si můžete vybrat jestli si zařízení vyzvednete na naší prodejně nebo jestli zvolíte službu Váš nový Apple až do domu. Jedná se o unikátní službu, kterou máme momentálně spuštěnou pouze ve městě Plzeň.

 

Služba není myšlená jako kurýrní služba a proto je možné ji uplatnit pouze na Plzeň. Po domluvě je možné doručit zařízení i mimo Plzeň nicméně je nutné počítat s cenou za dopravu a výjezd technika dle platného ceníku. 

 

Jak jednoduché

Pokud budete mít o tuto službu zájem, stačí kliknout na tlačítko "Doručit domů" a vyplnit jednoduchý formulář s Vašimi kontakními údaji pro duručení. Poté Vás bude kontatovat náš pracovník pro kontrolu všech údajů. 

 

Snímek obrazovky 2017-03-21 v 14.11.21

 

Snímek obrazovky 2017-03-21 v 13.18.23


Co tím získáte?

Hlavním účelem této služby je, že se nemusíte obtěžovat dojížděním si pro zařízení, které právě chcete pořídit. Vše Vám až domů doveze náš vyškolený technik, který Vám vše zapojí, vysvětlí a v případě zájmu i proškolí. Nákupem získáváte konzultaci a školení v hodnotě jedné nebo půl hodiny ZDARMA

 

Mohu zárověň využít technika na další zaškolení?

Samozřejmě máte možnost si konzultaci prodloužit na libovolně dlouhý čas. Počítá se každá další započatá hodina dle platného ceníku. Seznam všech témat pro Vší inspiraci najdete v TOMTO odkazu. 

 

Jak mohu uhradit platbu za zařízení?

Na zaplacení máte několik možností. Jedna možnost je uhradit celou částku hotově po předání zařízení a jeho následném nastavení, kde pro Vás bude mít náš technik připravený doklad o zaplacení nebo můžete zaslat peníze na náš účet, kde Vás po přičtení částky budeme kontaktovat na upřesnění termínu doručení a nastavení Vašeho zařízení. Možnost platbu kartou usilovně připravujeme.

 

POKRACOVAT

 

Stále se nevíte s daným problémem rady? Rádi Vám pomůžeme. Kontaktujte nás