Časté dotazy Apple

Express Servis v době pandemie

DÍKY!

Jedno velké díky. Sice to ještě není úplně za námi, ale už teď víme, že jste nás v tom nenechali a i v těžké době jste využili naše služby. A my jsme si zase o něco jistější, že to, co děláme a nabízíme má smysl, a to je strašně silný motor, který nás žene dál.
 
Moderní technologie vám pomohli během vašich nucených homeofficů a homeschoolingů, propojili vás s vašimi blízkými a zkrátili vám dlouhou chvíli v karanténě. A my jsme vděční, že jste si k nákupu nebo servisu všech těch udělátek vybrali právě nás. Jste skvělí!
 
My také nelenili. Ve volných chvílích jsme rozdávali respirátory v obchodech v okolí, utužovali tak sousedské vztahy a potkali spoustu super lidí (v bezpečné vzdálenosti a podmínkách samozřejmě).
 
Takže - pořád jsme tu pro vás, díky vám! Chystáme novinky a těšíme se na další setkání.

Za tým Express Servisu
Honza Chlebuš 

 

 

Co jsme podnikli

Posílili jsme naší telefonní linku, abychom Vám mohli maximálně poradit po telefonu a Vy jste nemuseli z domova

Nově si můžete objednat cokoliv z našeho sortimentu a my Vám to nasledující den zdarma dovezeme až domů 

Objednávka musí být alespoň nad 500 Kč, abychom mohli udržet rentabilnost
- Při objednávce na E-shopu stačí zvolit způsob dopravy pro Plzeň
- Platba musí být uhrazena převodem
- Zboží rozvážíme následující pracovní den (v případě nutnosti se můžeme domluvit na dřívějším doručení)

 

Pokud nás navštívíte v naší prodejně kvůli servisu, můžete si být jisti čistotou, pravidelně desinfikujeme všechny povrchy, kliky, madla a zařízení, které příjmeme do opravy

Jak pomáháme my

Podařilo se nám získat kontakt na výrobce respirátorů a povedlo se nám jich pár stovek objednat. Náš plán je jasný. V našem okolí máme obchody, kde prodavačky a prodavači nemají tak kvalitní respirátory a denně přijdou do styku s velkým počtem zákazníků. Rádi poskytneme sousedskou pomoc v podobě daru respirátorů. Myslíme, že nám jich dokonce pár zbyde, tak nebude problém se za fér cenu domluvit k prodeji, aby nám to pokrylo alespoň náklady.
Stejně tak chceme podpořit i veterináře, na které se často opomíná

 

Poskytujeme slevu slevu pro všechny členy IZS, jejich servisy také vyřizujeme prioritně. 

 

Jak můžete pomoci vy

Jakoukoliv objednávkou online na našem E-shopu
Zakoupením dárkového poukazu - všechny dárkové poukazy mají platnost 12 měsíců, můžete je využít pro nákup dárků na Vánoce
Nákupem u lokálních firem jako je ta naše

 

Sledujte náš FACEBOOK, kam budeme pravidelně dodávat aktuální informace

 

Připravili jsme si pár tipů co by se vám mohlo hodit

 

Pro profesionály, kteří jsou uzamčení doma

Celá řada profesionálů je aktuálně uzavřena doma a pracují ze svého bytu.

 

Poradíme vám a zajistíme odpovídající techniku
Víme, že váš iPhone na cestu do práce stačil, protože v práci na vás čekal Mac a další příslušenství. Teď ale musíte pracovat z domova a najednou technika nestačí. Chybí vám odpovídající Mac, redukce, náhradní zdroj nebo powerbanka? 
Seženeme, opravíme, zajistíme. Po telefonu probereme možnosti, navrhneme ideální řešení a dovezeme vše na prohlídku až k vám domů.

 

Navrhneme technická zlepšení
Seznámíme vás s technologiemi a nástroji, které reálně pomohou v práci a zlepší váš pracovní výkon. Zařízení na konferenční hovory, sluchátka s redukcí okolního hluku, pero pro digitální kreslení, osvětlení atd. Vše najdete na našem E-shopu.

 

Pomůžeme se servisem
Potřebujete vyčistit, opravit nebo upgradovat Mac? Není problém. Probereme po telefonu co je třeba, přijedeme, vyzvedneme, dejte nám chvilku a jsme zpět u vás s počítačem nebo telefonem v perfektním stavu.

tlac

 

Pro hygienu vašeho zařízení

Mobilní telefony, klávesnice a myši jsou až 10x špinavější než záchodové prkénko. Pokud je nosíte v koženém obalu, je na nich dokonce 17x více mirkobů. Tyto zařízení jsou semeništěm mikrobů jako jsou viry, bakterie, plísně nebo kvasinky. Poradíme Vám jak na to. Telefonu se dotýkate nejčastěji, přikládáte si ho k obličeji, mějte ho čistý.

 

Mobilní desinfekce značky Whoosh! - Ničí bakterie a viry na displeji, displej je pak čistý a jako nový, získá navíc odolnost proti otiskům prstů, prachu a dalším nečistotám. Ve většině balení je i hadřík s antimikrobiální a antibakteriální úpravou.

 

Ochranné kryty TECH21 - chrání váš smartfone opakovaně, náraz za nárazem. Ochrana se týká nárazu z výšky až 2,4m! Tech21 neuznává žádné buď anebo. Navíc má obal antibakteriální úpravu materiálu, která chrání před mikroby-

 

Čištění zařízení pomocí UV-C světla

Od 6.4. si u nás můžete nechat ZDARMA, v rámci opravy, vyčistit vaše zařízení pomocí tohoto UV světla. Jedná se přibližně o 20 minutový proces, kde je stěna mikrobu narušena tímto světlem a on zaniká. Tato metoda je účinější než použití alkoholu. UV světlo zabije 99,99% všech mikrobů.

Cena čištění bez opravy - mobilní telefon 75 Kč včetně DPH
Cena čištění bez opravy - tablet 125 Kč včetně DPH
Cena čištění bez opravy - notebook - 225 Kč včetně DPH

Snímek obrazovky 2020-03-31 v 10.31.50

tlac

 

Pro chytrou karanténu

Využíjte čas strávený v karanténě a začněte si hrát se svou chytrou domácností - připravili jsme pro vás výběr chytrých vychytávek, které můžete ovládat z vašeho mobilu. 

Jedna drobnosti nás dělí od chytré domácnosti. Co vyzkoušet? Jak mohou fungovat online bezpečnostní systémy, meteostanice nebo chytré zásuvky

 

Například i zdraví můžete mít pod kontrolou. Podívejte se například na chytré příslušenství v sérii iHealth.

 

Meross01_1

tlac

 

Pro rodiče s dětmi

Nabízíme spoustu zařízení a technologií, které mohou pobyt doma zpříjemnit a udělat ho zábavnější.

Děti si mohou hrát na reportéry, stačí sluchátka, mikrofon a mohou nahrávat videa, třeba pro svou babičku o tom, jaké to je doma v karanténě.

 

12620

tlac

 

Pro relax v pohodlí domova

Využíjte čas k odpočinku, kolem nás je spousta stresu a jen odpočinutý člověk dokáže racionálně uvažovat a být prospěšný.

 

Vyzkoušejte nové rozměry zábavy přímo u vás doma, dělejte to, co bylo vždy odkládáno.

 

Současná situace je něco, co nikdo na planetě ještě nezažil. Život se fakticky zastavil a i přes nepřízeň a vážnost situace nám umožňuje dělat věci, na které nikdy nebylo dostatek času. Zavřete oči a vnímejte dokonalý zvuk ve sluchátkách s potlačením okolního hluku. Přečtěte si knihy, které vám otevřou nové obzory. Zavolejte všem svým kamarádům, pošlete jim elektronické pohlednice, udělejte video odpolední kávu s rodinou. Žijte (a šijte).

 

13631

tlac

 

 Děkujeme

my

 

 

 

 

Stále se nevíte s daným problémem rady? Rádi Vám pomůžeme. Kontaktujte nás