Apple TV 4K 32GB (2017)

Nová éra Apple TV právě začíná. Pusťte si filmy a seriály na nejnovější Apple TV ve 4K kvalitě a užijte si ten fantastický rozměr obrazu. Sledování pořadů z oblíbených aplikací, streamovat živé sportovní přenosy i zpravodajství si budete jednoduše užívat.

0 - 7 dnů 50 Kč / den
8 - 14 dnů 39 Kč / den
15 - 21 dnů 21 Kč / den
21 - 180 dnů 14 Kč / den
více než 181 dnů 13 Kč / den
Při půjčení je vyžadována vratná jistina ve výši 1 800 Kč
V případě poškození zařízení je spoluúčast ve výši zdarma
Minimální účtovaná doba je 5 dnů
Možnost připojištění proti rozbití a krádeži za 98 Kč. Více informací o službě připojištění
Ceny jsou včetně DPH

Oslňující kvalita obrazu. To je 4K HDR

Nová Apple TV 4K Vás zaručeně uchvátí svým realistickým obrazem. Díky rozlišení 4K HDR se zobrazuje až čtyřikrát více pixelů než ve standardním HD, což Vám přinese daleko ostřejší a realističtější obraz. HDR (High Dynamic Range) přidává věrnější barvy a lépe vykresluje detaily. Vaše oblíbené filmy či nejnovější seriály už nebudou jako dříve, tentokrát Vás vtáhnou přímo do děje a po celou dobu nepustí.

 

Hodiny zábavy v nekončící nabídce

Apple TV Vám nabízí nekončící množství nejnovějších filmů, seriálů i živých sportovních přenosů, které zaručeně ocení každý milovník sportu. V aplikaci můžete sledovat, jak si vede Váš oblíbený tým, včetně aktuálních utkání a ve zpravodajské aplikaci můžete sledovat novinky ve světě. Už nikdy Vám neunikne nic důležitého.

 

Televizní aplikace Vám poskytnou široký rozsah, abyste si vybrali na co máte zrovna chuť. Zajímají Vás nejnovější filmové tituly, počasí ve světě, aktuální zpravodajství, záznamy z koncertů, podcasty nebo přímé přenosy z NASA? Stačí se jen rozhodnout a zvolit si, co Vás bude bavit. Pro nejmenší jsou samozřejmě k dispozici pořady pro děti a nejrůznější pohádky.

 

Ovládejte televizi třeba i z vedlejšího pokoje

Chytrý dálkový ovladač Apple TV Remote disponuje citlivým, dotykovým povrchem, díky čemuž ovládáte celé zařízení Apple TV. Pouhým dotykem palce naleznete přesně co hledáte, případně upravíte hlasitost nebo A/V přijímače. Už Vás nemusí otravovat chvíle, kdy televize nereaguje na Vaše příkazy, díky ovladači Remote přijímá signál odkudkoliv. Stačí být jen v dosahu Bluetooth. 

 

Veškerá zábava na jednom místě

Apple TV disponuje výkonným čipme A10X Fusion, který utáhne daleko náročnější a interaktivnější hry či aplikace. Pouhým přihlášením do Apple Storu se Vám otevřou brány jiného světa, kde si pohodlně zakoupíte hodiny zábavy. Zkuste si k televizi připojit sluchátka nebo herní ovladač a vytvořte si vlastní herní konzoly.

 

Prohlížejte si fotografie na velké obrazovce

Sdílejte s rodinou či přáteli své zážitky z dovolené a přeneste si pomocí iCloud veškeré fotografie či videa do knihovny fotografií. Pomocí AirPlay se můžou spolu s Vámi připojit i ostatní a naplno tak sdílet veškeré vzpomínky. Na domácím kině si zas můžete pustit oblíbenou hudbu z Apple Music, případně synchronizovat tu svojí z iPhonu, iPadu nebo Macu. Apple TV Vám otevře nové možnosti a zážitky a zaručeně Vás nebude nudit.

Parametry produktu

Obecné informace

Výrobce: Apple
Produktové číslo: MQD22CS/A
EAN: 0190198625731

Vzhled

Barva: Černá

Výkon

Velikost úložiště: 32 GB