Cena dopravy

Klademe velký důraz na rychlé a kvalitní doručení zboží směrem k Vám. První část dopravy zajišťujeme my, kde se zaměřujeme na rychlost odbavení a pečlivé zabalení zásilky, druhou část zajišťují naši vybraní dopravci.

Cena dopravy se říká předem

 

 
Přepravce Doprava Dobírka
DPD 119 Kč 99 Kč
Zásilkovna výdejní místo 69 Kč 49 Kč
Zásilkovna výdejní místo při objednávce nad 2500 Kč 49 Kč 49 Kč
Zásilkovna domů 69 Kč 49 Kč
Zásilkovna domů při objednávce nad 2500 Kč  49 Kč 49 Kč
Balné 19 Kč  

Co objednáte do 12:00 hodin, dorazí následující den

Pokud nám pošlete objednávku do 12:00 hodin v pracovním dnu, můžete se spolehnout, že zboží (pokud je skladem - vždy uvedeno u produktu) dorazí k vám domů následující den. Občas to zvládneme i s objednávkami do 14:00, ale to už nemůžeme zaručit. V každém případě, pokud při zpracování objednávky nastane jakýkoli problém, ihned vás kontaktujeme a situaci rychle řešíme.

Kvalitně zabalené zboží je naší vizitkou a odrazem naší kvality

Vaše spokojenost je pro nás důležitá a proto balíme všechny zásilky pečlivě, aby se zboží během přepravy nepoškodilo. Například telefony a jiný hardware balíme extra do bublinkové folie pro maximální bezpečí zařízení při dopravě. Dbáme také na kvalitu a estetiku balení, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími

Logistika zboží z e-shopu je složitý proces, který vyžaduje nejvyšší úroveň profesionality. Proto jsme se rozhodli spojit s odborníky na dopravu ve svém oboru.

Naše zboží je expedováno přímo z našeho skladu, kde máme expediční procesy dokonale vyladěné a pod přímým dohledem. Díky tomu můžeme zaručit špičkovou kvalitu a mimořádnou rychlost doručení, zatímco se soustředíme na testování produktů, což dělá z express-servis.cz jedinečný e-shop ve své kategorii.

Nakupujete ze Slovenska?

Zasíláme zboží i na Slovensko. Dodání sice nezvládneme do druhého dne, ale obvykle obdržíte zásilku do 3 pracovních dnů. Zákazníci ze Slovenska mohou platit převodem na účet, online platbou kartou nebo na dobírku.

V případě jakýchkoliv problému nás hned kontaktujte

Věříme, že doručení zboží proběhne bez problémů, jak bylo popsáno výše. Pokud si však všimnete jakékoliv drobnosti, která by vám nevyhovovala, neváhejte nám napsat nebo zavolat. Zpětná vazba je pro nás klíčová pro neustálé zlepšování našich služeb.

Jan Chlebuš
jednatel společnosti Express Servis Company s.r.o. a specialista na značku Quad Lock