Reklamace zboží

Pokud máte potřebu reklamovat jakékoliv zboží z našeho e-shopu, jsme tu pro vás. Snažili jsme se zjednodušit celý proces reklamace tak, aby byl co nejrychlejší a nejpříjemnější pro vás. Jsme připraveni vám pomoci s jakýmkoliv problémem. Pojďme se do toho společně pustit.

Pokud chcete zboží vrátit, informace naleznete na stránce Vrácení zboží.

Reklamace  = naše nejlepší reklama

Na reklamaci zboží se díváme úplně jinak než většina ostatních. Máme jednoduché pravidlo: reklamace zboží je pro nás nejlepší formou reklamy.

Víte, jak poznat dobrého pojišťováka? Jednoduše. Poznáte ho, když chcete zrušit pojistku. Stejně tak poznáte dobrého a poctivého obchodníka, když potřebujete pomoc se zakoupeným zbožím nebo máte zájem o jeho reklamaci.

Profisionální přístup k reklamacím

Víme, jak důležitá je správná péče o reklamace. Můžete se spolehnout, že uděláme maximum pro co nejrychlejší vyřízení. Nepočítáme s tím, že se budeme táhnout až do zákonné lhůty 30 dní. Naopak, od samého začátku se pustíme do řešení s jasným cílem: vyřešit vaši reklamaci co nejrychleji. Budeme v průběhu celého procesu v kontaktu, abyste měli průběžné informace o tom, jak pokračuje řešení vaší záležitosti.

 

Návod na reklamaci

  1. Stáhněte si reklamační formulář - ZDE.
  2. Vyplňte formulář co nejpřesněji, případně přiložte nákres.
  3. Vytiskněte formulář a podepište ho.
  4. Připojte daňový doklad - fakturu.
  5. Vložte formulář s daňovým dokladem do zásilky, která obsahuje kompletní zboží (nejen reklamovanou část), pečlivě zabalte tak, aby balení dostatečně chránilo výrobek před poškozením během přepravy, včetně obalu výrobku.
  6. Odešlete na naši adresu: Express Servis Company s.r.o. Bedřicha Smetany 166/4 Plzeň 30100, klasickým způsobem bez dobírky. :-)

 

Zaslání reklamace poštou je klíčové

Chápeme, že byste raději vyřídili reklamaci přes telefon, stejně jako my. Bohužel však platí, že pro splnění legislativních požadavků je nezbytné zboží odeslat poštou (můžete nás však kdykoliv kontaktovat pro konzultaci). Ujistěte se, že veškeré podklady jsou správně připraveny podle instrukcí výše, abychom mohli vaši reklamaci přijmout bez zbytečných prodlev.

Vyřízení Vaší reklamace

O oprávněnosti nebo neoprávněnosti vaší reklamace vždy rozhoduje přímo výrobce, dovozce zboží nebo oprávněná osoba, jako je například odborník na zboží. Tato instance vydá písemné stanovisko. I přes klasickou byrokracii vám zaručujeme, že budeme pečlivě dohlížet na celý proces, aby proběhl bez problémů.

V případě uznání reklamace (hurá!) vám zašleme opravený výrobek, nový kus nebo vám vrátíme peníze převodem na váš bankovní účet nejpozději do 14 pracovních dnů (peníze nevracíme formou složenky). V případě oprávněné reklamace máte navíc nárok na úhradu poštovného, a to v přiměřené výši.

Další informace

I když jsme se snažili podat nejpodstatnější informace, rádi vám poskytneme další podrobnosti ohledně vrácení zboží. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat kdykoliv. Samozřejmě jsou k dispozici také naše úplné Obchodní podmínky, kde najdete veškeré detaily.

Jan Chlebuš
jednatel společnosti Express Servis Company s.r.o. a specialista na značku Quad Lock