Je třeba obnovit výdrž nabíjecí baterie?

Vlastníte například elektrokoloběžku, set nářadí na nabíjecí akumulátor, robotický vysavač atd.? Ať už chceme nebo ne všechny bateriové články podléhají časem i používáním degradaci. V momentě kdy nějaký článek odejde úplně přestne celá baterie fungovat. Neni nutné v takovém případě kupovat nové zařízení nebo měnit celou baterii. Stačí vyměnit vadné články, případně také články již s malou kapacitou. Náklady na takovou opravu jsou oproti výměně podstatně nižší.

Zabýváme se repasováním baterií do všelijakých zařízení. Pokud potřebujete baterii ve Vašem zařízení oživit jsme ta správná volba! Baterii rozebereme, provedeme diagnostiku jednotlivých článků a naceníme opravu Vaší baterie. Nabízíme také možnost vyměnit články za nové z větší kapacitou pokud je to ještě možné.

Například u elektronických dopravních prostředků to může znamenat nutnost vyměnit několik málo článků místo několika desítek článků. 

Při repasování baterií používáme profesionální nástroje a postupy. Nahrazujeme všechny vadné drobnosti aby byla repasovaná baterie stejně bezpečná a odolná jako ta nová z výroby. Také Vám doporučíme jak se k baterii co nejlépe chovat pro co nejdelší zachování její funkčnosti. Repasováním své baterie usetříte peníze a nevznikne zbytečná zátěž pro životní prostředí v podobě nového výrobku.