Cena dopravy

Klademe velký důraz na rychlé a kvalitní doručení zboží směrem k Vám. První část dopravy zajišťujeme my, kde se zaměřujeme na rychlost odbavení a pečlivé zabalení zásilky, druhou část zajišťují naši vybraní dopravci.

Více o ceně dopravy >

Reklamace zboží

Pokud máte potřebu reklamovat jakékoliv zboží z našeho e-shopu, jsme tu pro vás. Snažili jsme se zjednodušit celý proces reklamace tak, aby byl co nejrychlejší a nejpříjemnější pro vás. Jsme připraveni vám pomoci s jakýmkoliv problémem. Pojďme se do toho společně pustit.

Více o reklamaci zboží >

Vrácení zboží

Dostali jste zboží, které vám nevyhovuje nebo s ním nejste spokojeni? Věřte, že jsme vaši objednávku zpracovali s maximální péčí a odpovědností, a rozumíme, jak nepříjemné je, když zakoupený produkt nesplní očekávání. Chceme, abyste byli spokojeni nejen s našimi službami, ale i s produkty. Proto jsme připraveni okamžitě vyřešit vaše požadavky týkající se vrácení zboží.

Více o vrácení zboží >

Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení Tyto obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího v rámci smluvních vztahů uzavřených prostřednictvím internetového obchodu www.express-servis.cz. S těmito obchodními podmínkami má kupující možnost se seznámit před odesláním své objednávky. Kupující odesláním své objednávky potvrzuje, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil a že s nimi souhlasí.

Kompletní obchodní podmínky a formuláře >

Podmínky ochrany osobních údajů

Jsme společnost Express Servis Company s.r.o., IČO 03387593 se sídlem Bedřicha Smetany 166/4 Plzeň 30100 a jsme zapsáni v obchodním rejstříku Krajského soudu v Plzni, spisová značka C30157. Abychom mohli odbavit vaši poptávku nebo přímo objednávku, musíme zpracovat některé osobní údaje.

Více o GDPR >