Proč nakoupit v Express-servis.cz

Jsme specialisté na mobilní příslušenství

V našem eshopu se specializujeme na mobilní příslušenství a produkty značky Apple, nabízíme více než jen obecné rady. Naši experti důkladně testují vybrané příslušenství, které prodáváme, abychom vám mohli poskytnout hluboké a konkrétní poradenství.

 

Dozvědět se více >

Jsme odborníci na produkty Apple

Jsme hrdí na to, že jsme odborníky na produkty Apple. Naše znalosti a zkušenosti sahají hluboko do hardwaru a softwaru těchto zařízení, díky čemuž poskytujeme nejen kvalitní poradenství, ale také špičkový servis. Dva z našeho týmu dělali školitele nových prodejců pro Apple Primium Resellery v ČR.

 

Dozvědět se více >

Jsme autorizovaným prodejcem příslušenství

Být autorizovaným prodejcem příslušenství pro mobilní a nositelnou elektroniku je super. Tato akreditace přináší našim zákazníkům řadu výhod, které zaručují kvalitu a spolehlivost našich produktů a služeb.

 

Dozvědět se více >

Máme stovky spokojených zákazníků 

Náš obchod se může pochlubit stovkami spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Jsme česká lokální firma z Plzně s tradicí od roku 2014 a naším cílem je poskytovat kvalitní produkty a výjimečné služby, díky kterým si získáváme důvěru a loajalitu našich zákazníků.
⭑⭑⭑⭑⭑

 

Dozvědět se více >