Respirátory jsou v současnosti nejúčinnější ochrana před viry a bakteriemi.

 

Skladem

 

ihned k odeslání

Trojrozměrně modelovaný, měkký a komfortní respirátor FFP2

Zachytí více než 95 % virů, bakterií, ale i prachových, pylových či smogových částic. Tento velmi účinný osobní ochranný prostředek je tvořen čtyřmi vrstvami. V horní části v oblasti nosu má hliníkový proužek, který vytvarujete přesně dle vašich potřeb tak, aby vám neodstával a přesně doléhal k obličeji. Pro co nejvyšší možnou efektivitu jej nasazujte přesně dle návodu. Respirátory jsou v univerzální velikosti a pro jednorázové použití, a to maximálně na 1 směnu.

Respirační rouška certifikovaná pro prodej v EU.

CE certifikace pro prodej na území EU, EN149: 2001, FFP2  (odpovídající třídě ochrany FFP2).

Díky CE certifikátu máte jistotu otestované respirační roušky a můžete ji bez obav používat. Certifikát odpovídá nejvyšším standardům a normám. Certifikát CE máme k dispozici.

 

Ochrana normy KN95/FFP2 je doporučována Světovou zdravotnickou organizací (WHO) jako minimálním standardem ochrany.

  • Respirační roušky KN95 jsou určeny na jedno použití (minimální doba 6 hodin).
  • Životnost a účinnost roušky záleží na způsobu jejího použití. Zvýšenou vlhkostí ztrácí na efektivitě, proto ji doporučujeme chránit před vlhkostí.
  • Respirační rouška zachycuje 95% vnějších částic.
  • V případě nedostatku roušek je možné roušku dezinfikovat suchými dezinfikátory, infrafialovým zářením, fénem a pak znovu použít. Účinnost se však sníží.
  • Baleno v ochranném obalu po 2ks
  • Respirační rouška nezajišťuje 100% ochranu.

SARS-COV-2 ANTIGEN RYCHLOTEST SADA 20 KS

DPH prominuto dle rozhodnutí Ministerstava financí. Toto rozhodnutí je oznámeno podle § 260 odst. 3 daňového řádu zveřejněním ve Finančním zpravodaji. 

Testy proplácí pojišťovna

Výrobce antigenních testů pro které vydalo ministerstvo výjimku podle §4 odst.8 nařízení vlády č.56/2015Sb.
Dle MPO nemusíte testy kupovat pouze u registrovaných firem, ale stačí využít schválené testy (značka, typ, výrobce) MZCR. Podrobné informace a
návod naleznete zde ...https://www.mpo.cz/cz/rozcestnik/informace-o-koronavirus/pruvodce-testovanim-ve-firmach--259808/

TESTY JSOU

  • Neinvazivní
  • Bezbolestné
  • Jednoduché k aplikaci
  • Přesný výsledek máte do 10 minut

(SARS-Cov-2) Antigen Rapid Test Device - test ze slin je in vitro diagnostický test na kvalitativní detekci antigenů nového koronaviru v lidských slinách pomocí rychlé imunochromatografické metody. Identifikace je založena na monoklonálních protilátkách specifických pro antigen nového koronaviru. Poskytne klinickým lékařům informace o předepisování správných léků.

Nové koronaviry patří do rodu. COVID-19 je akutní respirační infekční onemocnění. Lidé jsou obecně náchylní. V současné době jsou hlavním zdrojem infekce pacienti infikovaní novým koronavirem; asymptomaticky infikovaní lidé mohou být také zdrojem infekce. Na základě současného epidemiologického šetření je inkubační doba 1 až 14 dní, většinou 3 až 7 dní. Mez hlavní projevy patří horečka, únava a suchý kašel. V několika případech se vyskytuje ucpaný nos, rýma, bolest v krku, bolest svalů a průjem. Těžký akutní respirační syndrom - koronavirus-2 (SARS-CoV-2) je obalený nesegmentovaný RNA pozitivní virus. Je příčinou onemocnění COVID-19 běžného pro člověka a je nakažlivá. SARS-CoV-2 má několik strukturních proteinů, včetně hrotu (S), obalu (E), membrány (M) a nukleokapsidu (N). V současné době existuje mnoho variant nového koronaviru (SARS-CoV-2) a mutace N501Y a její přibližné varianty přitahují pozornost, protože jejich mutační poloha je umístěna v špičkové glykoproteinové receptorové vazebné doméně viru, čímž se mění účinnost infikovaného virem. Analýza in silico prokázala, že mutace N501Y nezměnila primární a terciární proteinovou strukturu RBD domény spike proteinu. Jeho antigenicita proto zůstává nezměněna.

PRINCIP

(SARS-Cov-2) Antigen Rapid Test Device - test ze slin je imunochromatografický membránový test, který používá vysoce citlivé monoklonální protilátky proti novému koronaviru.

Testovací proužek se skládá z následujících tří částí, jmenovitě podložky se vzorkem, podložky s činidly a reakční membrány. Reagenční membrána obsahuje koloidní zlato konjugované s monoklonálními protilátkami proti novému koronaviru; reakční membrána obsahuje sekundární protilátky proti novému koronaviru a polyklonální protilátky proti myšímu globulinu, které jsou předem imobilizovány na membráně.

Když test přijme vzorek slin, konjugovaný roztok z reagenční podložky se rozpustí a migruje spolu se slinami. Pokud je ve vzorku slin přítomen nový koronavirus, vytvoří se komplex mezi konjugátem anti-nového koronaviru a virus bude zachycen / detekován specifickým monovlonálním anti-novým koronavirem potaženým na T oblasti. Bez ohledu na to, zda vzorek obsahuje virus nebo ne, roztok pokračuje v migraci a setkává se s dalším činidlem (anti-myší IgG protilátka), které váže zbývající konjugáty, čímž vytváří červenou čáru v oblasti C. Novel Coronavirus (SARS-CoV-2) Antigen Rapid Test Device (saliva) - test ze slin dokáže detekovat jak nukleoprotein SARS-CoV-2, tak i spike protein SARS-CoV-2. Pomocí testu ELISA jsme zjistili, že protilátka, kterou používáme, se váže na aminokyseliny 511-531 proteinu špice SARS-CoV-2.

Detekovatelnost genetických variant SARS-CoV-2 byla testována zkoumáním citlivosti na rekombinantní spike proteiny SARS-CoV-2 (319 až 541aa). V těchto testech dosáhl rychlý test antigenu nového koronaviru (SARS-CoV-2) stejných hodnot při detekci variant B.1.1.7 (UK) a B.1.351 (SA) jako při detekci standardní varianty.

Potřebujete pomoci s testováním zaměstnanců ve firmě? Doporučíme Vám ty nejlepší
(pouze Plzeň a okolí)

Volejte 721 150 625

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. souhlasím více informací