Barner
Stylové a funkční
brýle, které chrání.
Zdraví vašich očí na prvním místě.


Barner Brand® brýle potlačující modré světlo z obrazovek

Do styku s obrazovkami mobilů, televizí a počítačů přijdete každý den, pokud nebydlíte někde mimo civilizaci. Kromě práce a školy se s jejich pomocí čtou zprávy, komunikuje s přáteli i rodinou nebo jen brouzdá po internetu za účelem zábavy. Jak však takovému množství modrého světla zabránit, aby uškodilo vašemu zdraví? Brýle Barner jsou řešením.

Pro koho jsou brýle na ochranu před modrým světlem?

Trávíte většinu dne v interiéru s umělým světlem? Skla od Barner 2.0 jsou vyvinuty přesně pro osoby, které jsou vystavěny modrofialovému LED světlu, chytrým telefonům, počítačům a dalším digitálním obrazovkám. Technologie jde kupředu a s ní i vývoj brýlí proti modrému světlu.

od 1 150 Kč

CubeNest
3v1Bezdrátová
magnetická nabíječka.
Mějte na svém stole pořádek.


CubeNest 3v1 Bezdrátová magnetická nabíječka S313 Pro, vesmírně šedá

Bezdrátová magnetická nabíječka 3v1 od CubeNest je navržena k nabíjení dvou zařízení a Apple Watch současně. Zvolte kombinaci dle svých potřeb a mějte na svém stole pořádek bez zbytečných kabelů! Pohodlně a rychle nabijete ve stejnou dobu dva telefony anebo telefon a bezdrátová sluchátka a navíc Apple Watch. Produkt je kompatibilní s funkcí MagSafe, ocení ho každý uživatel (nejen) iPhonu.

Ulehčí každodenní činnosti

Na nočním stolku, v kanceláři při konferenčních hovorech, v kuchyni při prohlížení video receptů a nejen tam. Displej telefonu budete mít stále na očích, neunikne Vám žádná notifikace ani příchozí hovor. Tělo stojánku přitom působí elegantně a na pracovním stole zabere minimum místa. Nabije i AirPody a Apple Watch!

od 1 999 Kč

Faitron HeatsBox
Chytrý vyhřívaný
obědový box.
Už žádné mikrovlnky!


Faitron HeatsBox STYLE+ chytrý vyhřívaný obědový box

Teplé jídlo rychle a zdravě

Nepatříte mezi zastánce mikrovlnných trub a zároveň nechcete podcenit rituál teplého oběda? HeatsBox STYLE+ ohřeje jakékoli jídlo během 15 až 25 minut, a to za minimální energetické spotřeby. Nezáleží na tom, zda máte k obědu polévku, omáčku, dušenou zeleninu nebo šťavnatý propečený steak. Pokud celý pokrm nesníte hned, HeatsBox ho bude kontinuálně udržovat teplý a vy se tak k němu můžete vrátit vždy, když vás dožene hlad.

Kvalita zpracování

Vývojářský tým produktu HeatsBox STYLE+ se rozhodl využít materiály, které vydrží dlouhou dobu jako nové a zároveň při manipulaci s pokrmy nijak neohrozí vaše zdraví. Všechny materiály i produkt samotný prošel několika potravinářskými i bezpečnostními testy. Teplotní čidlo váš domov taktéž chrání před nečekaným požárem či vlastním popálením. I tak s ohřívačem zacházejte opatrně a než se pustíte do vyjímání vnitřní misky, nechte celé zařízení malou chvíli vychladit.

od 2 495 Kč

iOttie
Kvalitní držáky
do vašeho auta.
inovativní příslušenství pro mobilní zařízení


iOttie Velox MagSafe Magnetic Wireless Vent Mount - MagSafe držák do auta do ventilace s nabíjením

Elegantní a výkonný držák pro rychlé nabíjení iPhone zařízení kompatibilních s MagSafe technologií. Navrženo pro iPhone MagSafe řadu a pro MagSafe kryty a pouzdra.

Rychlá a snadná instalace

  • Jednoduše nasaďte na lopatku ventilace, silikonové úchyty zabraňují sklouznutí držáku.

Plně nastavitelný pozorovací úhel

  • Super silný kloub umožňuje snadné nastavení držáku Velox Air Vent Mount do optimálního pozorovacího úhlu.

Silné magnetické uchycení

  • Udržujte telefon bezpečně uchycený i na nerovných cestách.

od 595 Kč