Airversa
Chytrý zvlhčovač
a aroma difuzer.
Navoďte dokonalou atmosféru.


Airversa AH1 Humelle Smart Humidifier, chytrý zvlhčovač vzduchu

Zvlhčovač Humelle tak vytváří zdravější prostředí pro ty, kteří trpí alergiemi, chronickými rýmami nebo mají suchou pokožku. Toto zařízení je ideální pro vytopené nebo klimatizované kanceláře. Pomůže vám zvýšit svou produktivitu tím, že udržuje vzduch v místnosti svěží a vlhký.

Aroma difuzér bez zahřívání a použití vody

Nebulizační aroma difuzér Scenta využívá nejnovější technologii studené difúze a přeměňuje esenciální olej na nanopáru bez použití tepla nebo vody. Na rozdíl od ultrazvukových difuzérů nepoužívají nebulizační difuzéry k vytváření mlhy vodu a nezvyšují tak úroveň vlhkosti v místnosti. Díky tomu je nebulizační aroma difuzér také hygieničtější.

od 1 599 Kč

Muggo
Inteligentní
vyhřívaný hrnek.
Že káva nevydrží teplá? Omyl!


Muggo - inteligentní hrnek s nastavitelnou teplotou

Určitě to všichni znáte. Právě jste si uvařili skvělou ranní kávu, ovšem musíte počkat, než dostatečně vychladne. Jakmile vám ale na stole stojí déle jak půl hodiny, už abyste si zase vařili novou, protože je příliš chladná. Tým značky Muggo pro vás našel řešení. Inteligentní hrnek Muggo váš nápoj udrží teplý tak akorát, a to po celých 24 hodin. Jednoduchým potažením prstu po podšálku nastavíte ideální teplotu v rozmezí 45 - 62,5 °C, a o vše ostatní už se postará sám hrnek.

V jednoduchosti je krása

Velkým benefitem inteligentního hrnku Muggo je integrovaný inteligentní systém, díky kterému na rozdíl od dalších podobných produktů jiných výrobců k ovládání nemusíte využívat žádné mobilní aplikace. Vše rychle a snadno nastavíte pouhým pohlazením nabíjecího podšálku.

od 1 495 Kč

Yeelight Staria Pro
Chytré osvětlení
povedený desing.
Je to nabíječka nebo lampička?


Yeelight Staria Pro chytrá lampa

Yeelight Staria je vlastně obojím. V bílé hliníkové základně se ukrývá cívka bezdrátové nabíječky, která podporuje zařízení s Qi technologií až do 10W celkového výkonu. Mimo telefonu dobije také například sluchátka Apple AirPods. Kovová destička lépe odvádí teplo, což dělá nabíjení efektivnějším.

Chytré osvětlení

Díky propracované konektivitě můžete lampu ovládat nejen z aplikace Yeelight, ale také pomocí prostředí chytré domácnosti Apple HomeKit, nebo třeba chytrých asistentů Google Assistant a Amazon Alexa. Otevírají se vám tím také možnosti hlasového ovládání, tvorba scén a další výhody. Mimo to nabídne svítidlo také vlastní dotykové ovládání – zapnutí, změna jasu a teploty bílé barvy, zapnutí časovače.

1 995 Kč

Marshall
Legendární
bezdrátová sluchátka
Reálné basy, pevné středy a vytažené výšky.


Marshall Major IV - bezdrátová bluetooth sluchátka

Legendární výrobce audio techniky Marshall přináší další špičkový headset, který zprostředkuje přirozený zvuk s reálnými basy, pevnými středy a vytaženými výškami. Díky 40 mm zvukovým měničům uslyšíte i ten nejjemnější tón v každé vaší oblíbené skladbě a navíc vám nikde během poslechu nepřekáží žádný kabel.

Neuvěřitelná výdrž

Sluchátka spárujete s telefonem nebo tabletem pomocí Bluetooth s dosahem až 10 metrů. Headset nabíjíte prostřednictvím USB-C konektoru zhruba tři hodiny. Tato získaná energie vystačí na více než 80 hodin poslechu. Výhodou je i podpora bezdrátového dobíjení, nabíječka není součástí balení.

3 290 Kč