Apple
HomePod
mini

Lehké připojení, jednoduché ovládání.


Apple Homepod mini

Bohatý 360° zvuk

Na rozdíl od běžných reproduktorů, u kterých je nejlepší zvukový zážitek soustředěný na přední část reproduktoru, u Apple HomePod mini se můžete těšit na luxusní zvukový zážitek, a to ze všech stran! Žádná hluchá místa, žádné omezování prožitků – přesně tak jak produkty od Apple fungují.

Inteligentní asistent všeho druhu - Siri

Apple HomePod mini komunikuje prostřednictvím chytrého hlasového asistenta Siri. HomePod má přístup k databázi Apple Music, odkud vytáhne vámi požadovanou muziku. Mimo muziku vám umí přečíst ale i zprávy, poskytne vám informace o počasí a dopravě, převede jednotky nebo spočítá, co potřebujete.

2 995 Kč

Spello by Epico
Bezdrátová sluchátka
s potlačením hluku.
Kvalitní zvuk a ovládání dotykem.


Spello by Epico, True Wireless Earbuds, bezdrátová sluchátka

Spello True Wireless Earbuds jsou bezdrátová sluchátka s unikátní polootevřenou konstrukcí, která přehrají i extrémně silné basy. Skvěle padnou do uší, netlačí a silikonový nástavec perfektně těsní. Grafenová membrána i frekvenční rozsah 50 Hz až 24 kHz zajišťují špičkový zvuk a sluchátka o citlivosti 104 dB hrají hlasitě i při nízké spotřebě energie.

Výdrž a odolnost

Sluchátka vydrží 4 až 6 hodin nepřetržitého používání, nabijete je za 1 hodinu a výklopné pouzdro pomocí USB-C kabelu za 1,5 hodiny. Díky odolnosti IP55 jsou chráněné proti prachu a vodě, takže je využijete kdekoliv.

1 295 Kč

Marshall
Emberton II
bezdrátový reproduktor
Má ještě větší sílu než dříve.


Dlouho hrající

Reproduktor nabízí 30 a více hodin přehrávání na jedno nabití. Díky své kompaktní velikosti (hmotnosti jen 0.7 kilogramu) a robustní odolnosti je tak snadné si jej vzít si s sebou. Můžete jej zároveň rychle nabít - už za 20 minut dobíjení poskytne přehrávání po dobu 4 hodin.

Se snadným ovládáním

Emberton II nezdržuje náročným nastavováním - jednoduše se spáruje, hrát a užívat si. Stáhněte si aplikaci pro optimalizaci zvuků, kde můžete najít správnou kombinaci s ekvalizérem a aktualizovat svůj reproduktor přes OTA aktualizace.

4 490 Kč

ShiftCam
Vyladěné příslušenství
pro kreativní tvůrce.
Všestranný pomocník pro perfektní záběr


Všestranný pomocník pro perfektní záběr

SnapPod je vlastně takovým 3v1. Směle může nahradit mini tripod a zajistit vám tak stabilní obraz. Stejně jako klasický stativ vám umožní polohování telefonu; dovolí vám jim libovolně naklánět otáčením na magnetickém gripu a měnit tak úhel, pod kterým scénu snímá. Využijete ho také jako selfie tyč. Stačí jen nožičky stativu zavřít a proměnit je v komfortní rukojeť. Použít ho lze i místo malého stojánku pro pohodlnější hovory přes FaceTime. Tenhle úkol bude pro SnapPod naprostou hračkou.

Kompatibilní s příslušenstvím ShiftCam i dalšími stativy

Celá konstrukce je tvořena dvěma částmi - základnou a nástavcem s magnetem, které na sebe lehce našroubujete. Vzhledem k tomu, že se jedná o standardní šroubový držák 1/4-20, technicky vzato lze nástavec SnapPod použít i s jakýmkoliv jiným stativem, který má tento rozměr.

od 1 195 Kč