Real Racer
Staňte se pilotem
parádní káry!
Závodní zážitek z pohledu řidiče.


Real Racer, chytré autíčko se streamovacími brýlemi

Závod jako z opravdové Rallye

Automobilové závody jsou nyní dostupné pro každého! Tedy alespoň bezpečný zážitek z nich bližší než z první řady. Přináší ho Real Racer, autíčko na dálkové ovládání s živým náhledem

Zážitek z pohledu první osoby - absolutní špička ve své třídě

Iluzi, jako bys seděl přímo za volantem, můžeš dotáhnout k dokonalosti, pokud své zařízení vložíš do speciální náhlavní soupravy. Ta skvěle odizoluje okolní vjemy a nabídne ničím nerušený vizuál závodní dráhy. Vychutnej si každou zatáčku i husinu nahánějící zrychlení na rovince při sledování videa v prvotřídní kvalitě.

4 295 Kč

Ozobot Bit+
Chytrý robot
pro ten správný rozvoj
Rozvíjí kreativitu a logické myšlení.


Ozobot Bit+ Entry Kit programovatelný robot

Ozobot Bit+ je interaktivní hračka, která rozvíjí kreativitu a logické myšlení. Zároveň je to ale skvělá STEM výuková pomůcka představující nejkratší a nejzábavnější cestu ke skutečnému programování i robotice. 

Se sadou Bit+ Entry Kit můžete do svého domova nebo kanceláře vnést kódování a kreativitu. Naučte se kódovat Ozobot Bit+ dvěma způsoby:
1. online pomocí aplikace Ozobot Blockly
2. bez obrazovky pomocí barevných kódovacích značek

Ozobot Blockly má pět úrovní dovedností pro začátečníky až po mistry v kódování.
Barevné kódy učí základní CS dovednosti, kritické myšlení a ladění.

od 3 595 Kč

Robobloq Coding Express
Chytrý vláček
s dráhou
Vtáhne do děje všechny děti.


Robobloq Coding Express – chytrý vláček s dráhou

Interaktivní hračka Coding Express umožňuje mnoho způsobů ovládání. K dispozici je ovládání pomocí různých samolepek, podle kterých bude Coding express provádět mnoho zvukových efektů díky integrovanému reproduktoru. Coding Express můžete ovládat jednoduše pomocí inteligentního vestavěného infračerveného snímače, pomocí kterého dokáže rozpoznat jakékoli objekty před sebou a vyhnout se jim. 

Kreativní hračka, kterou si zamilují děti i studenti

19 barevných originálních samolepek může dětem přinést vzdělávací zajímavou hru, při níž se naučí základní znalosti o robotice a kódování, a také podnítit jejich kreativitu a představivost prostřednictvím různých zábavných efektů bez nutnosti ovládání na obrazovce nebo mobilu.

1 995 Kč

GoCube Edge
interaktivní
rubikova kostka
jak vyřešit nevyřešitelnou hádanku.


GoCube Edge, full pack - Chytrá Rubikova kostka

GoCube Edge, interaktivní rubikova kostka GoCube je oceňovaná Rubikova kostka, která umožňuje každému se naučit zábavným a interaktivním způsobem, jak vyřešit nevyřešitelnou hádanku - správně a co nejrychleji GoCube podporuje učení hrou.

Interaktivní

Rubik’s Connected vylepšená a redesignovaná verze pro 21. století. Tato kostka s vlastní aplikací je vybavena senzory, které ji přes Bluetooth propojují s aplikací v mobilu nebo tabletu, čímž skládání dostává zcela nový rozměr.

Od začátečníka k profíkovi během chvilky
Ať už se učíte, zlepšujete, soupeříte nebo si jen hrajete, aplikace vám vždy pomůže dosáhnout lepšího výsledku.

od 1 395 Kč