Secrid
Klasická peněženka
v moderním pojetí.
Není peněženka jako peněženka.


Secrid Premium Slimwallet Emboss Lines, peněženka, černá

Secrid Slimwallet je malá peněženka s překvapivě velkou úložnou kapacitou. Nejikoničtější produkt společnosti Secrid kombinuje to nejlepší z obou světů.

Vnější strana pojme bankovky, účtenky a karty, zatímco hliníkový Cardprotector s patentovaným mechanismem umožňuje vysunutí platebních karet jediným pohybem. Současně chrání vložené karty před ohnutím, rozbitím i nežádoucí bezdrátovou komunikací (RFID a NFC safe). Peněženka z řady Crisple je vyrobena z prémiové evropské hovězí kůže s hladkým povrchem a vejde se do každé kapsy. Je odolná vůči skvrnám a poškrábání a zajišťuje dlouhotrvající pocit luxusu.

Produktová řada Secrid získala řadu mezinárodních ocenění za kvalitu a inovativní vlastnosti. Miliony lidí po celém světě je používají už roky a jejich produkty najdete ve více než 8500 vybraných obchodech. Peněženky jsou vyráběny v Holandsku udržitelným způsobem a mají dlouhou životnost.

od 795 Kč

ShiftCam
Vyladěné příslušenství
pro kreativní tvůrce.
Všestranný pomocník pro perfektní záběr


Všestranný pomocník pro perfektní záběr

SnapPod je vlastně takovým 3v1. Směle může nahradit mini tripod a zajistit vám tak stabilní obraz. Stejně jako klasický stativ vám umožní polohování telefonu; dovolí vám jim libovolně naklánět otáčením na magnetickém gripu a měnit tak úhel, pod kterým scénu snímá. Využijete ho také jako selfie tyč. Stačí jen nožičky stativu zavřít a proměnit je v komfortní rukojeť. Použít ho lze i místo malého stojánku pro pohodlnější hovory přes FaceTime. Tenhle úkol bude pro SnapPod naprostou hračkou.

Kompatibilní s příslušenstvím ShiftCam i dalšími stativy

Celá konstrukce je tvořena dvěma částmi - základnou a nástavcem s magnetem, které na sebe lehce našroubujete. Vzhledem k tomu, že se jedná o standardní šroubový držák 1/4-20, technicky vzato lze nástavec SnapPod použít i s jakýmkoliv jiným stativem, který má tento rozměr.

od 1 195 Kč

Barner
Stylové a funkční
brýle, které chrání.
Zdraví vašich očí na prvním místě.


Barner Brand® brýle potlačující modré světlo z obrazovek

Do styku s obrazovkami mobilů, televizí a počítačů přijdete každý den, pokud nebydlíte někde mimo civilizaci. Kromě práce a školy se s jejich pomocí čtou zprávy, komunikuje s přáteli i rodinou nebo jen brouzdá po internetu za účelem zábavy. Jak však takovému množství modrého světla zabránit, aby uškodilo vašemu zdraví? Brýle Barner jsou řešením.

Pro koho jsou brýle na ochranu před modrým světlem?

Trávíte většinu dne v interiéru s umělým světlem? Skla od Barner 2.0 jsou vyvinuty přesně pro osoby, které jsou vystavěny modrofialovému LED světlu, chytrým telefonům, počítačům a dalším digitálním obrazovkám. Technologie jde kupředu a s ní i vývoj brýlí proti modrému světlu.

od 1 150 Kč

Karl Lagerfeld
Luxusní ochranné
kryty pro iPhone.
Buďte ve stylu. Všude.


Karl Lagerfeld kryty iPhone

Originální značkové kryty módního návrháře Karla Lagerfelda ochrání záda a boky vašeho zařízení před nečistotami a poškrábáním. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, nabízí přesně padnoucí výřezy a díky originálnímu designu jsou i skvělým módním doplňkem.

KARL LAGERFELD

je francouzský návrhář německého původu, který je typický bílými vlasy, culíkem a černými brýlemi, což je také hlavním motivem řady jeho kolekcí. Jedná se o jednoho z nejuznávanějších módních návrhářů konce 20. století, který rád kombinuje pařížskou klasiku s elegantním stylem a rockovými prvky.

od 495 Kč