Unit 1 FARO
Chytrá cyklistická
helma
Dokonalé spojením stylu, bezpečnosti a technologií.


Unit 1 - chytrá helma FARO

Chytrá přilba UNIT 1 Faro je dokonalým spojením stylu, bezpečnosti a technologií. Helma UNIT 1 Faro je plně vodotěsná a výborně odvětrávaná. Integrovaná světla s více než 500 lumenů zajistí vaši viditelnost za všech okolností.

Dokonalé spojením stylu, bezpečnosti a technologií

Chytrá přilba UNIT 1 Faro je dokonalým spojením stylu, bezpečnosti a technologií. Helma UNIT 1 Faro je plně vodotěsná a výborně odvětrávaná. Integrovaná světla s více než 500 lumenů zajistí vaši viditelnost za všech okolností. Vynikající ochrana je zajištěna bezpečnostním systémem MIPS a integrovaným akcelerometrem pro detekci pádu. K dispozici jsou také směrová světla a automatická brzdová světla, ovládaná pomocí navigačního dálkového ovládání.

6 990 Kč

Straffr
Chytrá posilovací
guma na cvičení
Rozdrtí všechny možné výmluvy do té poslední!


STRAFFR chytrá posilovací guma

Jednoduchý, rychlý a hlavně efektivní pomocník
Ať už chcete nabrat svaly, zhubnout nebo zapracovat na své mobilitě, v aplikaci najdete bohatou databázi praktických tréninků, jenž odpovídají právě vaším fitness cílům. Jejich skladbu a názornou ukázku mají na svědomí profesionální trenéři. To je samo o sobě solidní zárukou efektivity těchto programů, nicméně ne jedinou! Objevte svět efektivních tréninků bez nutnosti chození to tělocvičny nebo gymu.

Neztraťte ani minutu života nesprávným cvičením

Snaha, impulz,odhodlání - to vše vám nabízí chytrá posilovací guma STRAFFR strong. Pomůže vám znovu objevit sílu jak se na nic nevymlouvat. Najde pro vás ideální a dostatečně motivující cíl, nebo vaší novou vizi.

2 995 Kč

HidrateSpark, Equa
Chytrá láhev
pro snažší život
Hydratace nikdy nebyla snazší


HidrateSpark vám zajistí správnou hydrataci

O váš pitný režim a jeho dodržování se postará nejchytřejší lahev na světě HidrateSpark. Díky smart Bluetooth trackeru a vychytané aplikaci se budete cítit lépe a získáte přehled o příjmu tekutin. Snímatelný LED smart tracker se rozsvítí, aby vám připomněl, kdy je čas se napít. Zároveň sleduje váš optimalizovaný příjem vody a ve spolupráci s aplikací HidrateSpark vám pomáhá pohodlně dosáhnout lepší životosprávy.

Bliknout, napít, synchronizovat

Jak to celé funguje? Chytrá lahev vám připomene kdy je čas se napít bliknutím. Frekvenci, podobu a barvu zářivých upomínek si snadno nastavíte v aplikaci. HidrateSpark hlídá úroveň hydratace vašeho těla na základě vašich tělesných parametrů a vašich cílů. Zvolit si můžete i doplňující notifikace, nebo sledovat a motivovat vaše přátele. Chytrá lahev se s aplikací synchronizuje bezdrátově a automaticky.

od 1 995 Kč

Quad Lock
Unikátní systém
držáků pro mobil
Zažijte svět v pohybu.


QUAD LOCK - držáky a kryty na kolo, motorku, na stůl, nebo do auta

Zajištěte si dokonalou funkcionalitu a spolehlivost během svých cest s neobyčejným systémem držáků QUAD LOCK. Tento inovativní systém se skládá z pouzdra, které perfektně pasuje na váš telefon, a lze ho snadno připojit do jakéhokoli držáku QUAD LOCK (pro motorku, auto, kolo, běhání, opasek, kancelářský stůl či stativ fotoaparátu). Bezpečně se drží za všech okolností - stačí ho nasadit a otočit o 45 stupňů

Co je QUAD LOCK?
QUAD LOCK® je jedinečný montážní systém držáků, který propojí váš telefon s vaším aktivním životním stylem. Díky bezpečnému uchycení telefonu na řídítka jízdního kola, na paži při běhání nebo v autě při řízení, můžete bezpečně používat telefon v běžném životě i při sportovních aktivitách a telefon používat jako sportovní tracker nebo GPS navigaci.

od 595 Kč