QUAD LOCK - držáky a kryty na kolo, motorku, na stůl, nebo do auta

Zajištěte si dokonalou funkcionalitu a spolehlivost během svých cest s neobyčejným systémem držáků QUAD LOCK. Tento inovativní systém se skládá z pouzdra, které perfektně pasuje na váš telefon, a lze ho snadno připojit do jakéhokoli držáku QUAD LOCK (pro motorku, auto, kolo, běhání, opasek, kancelářský stůl či stativ fotoaparátu). Bezpečně se drží za všech okolností - stačí ho nasadit a otočit o 45 stupňů.

 

Revoluční QUAD LOCK systém

✓ Jsme největší prodejce značky Quad Lock pro Českou republiku
✓ Nejlepší ceny na trhu
✓ Veškeré zboží držíme skladem, objednávky provedené do 12 hodin zasílám tentýž den
✓ Případné reklamace řešíte přímo s námi
✓ Záruka na zboží 24 měsíců i při nákupu na IČO

 

Co je QUAD LOCK?

QUAD LOCK® je jedinečný montážní systém držáků, který propojí váš telefon s vaším aktivním životním stylem. Díky bezpečnému uchycení telefonu na řídítka jízdního kola, na paži při běhání nebo v autě při řízení, můžete bezpečně používat telefon v běžném životě i při sportovních aktivitách a telefon používat jako sportovní tracker nebo GPS navigaci.

Jak si vybrat QUAD LOCK?

Krok 1
Vyberte si kryt podle značky Vašeho telefonu

QUAD LOCK
Kryty pro Apple

QUAD LOCK
Kryty pro Samsung

QUAD LOCK
Kryty pro Huawei

QUAD LOCK
Kryty pro Google Pixel

Nenašli jste kryt pro Váš telefon? Pak použijte Univerzální adaptér pro Quad Lock

Krok 2
Vyberte si držák podle aktivity, kterou chcete provozovat

 

 

 

Krok 3
Vyberte si doplněk, který se Vám bude líbit

Doplňky

Ochranná skla

Náhradní díly

Prohlédněte si novinky QUAD LOCK

Nejoblíbenější produkty

Quad Lock Case iPhone 13 Pro

Více než jen ochranný kryt. Produkt společnosti Quad Lock se stane dokonalým společníkem aktivního životního stylu. Váš mobilní telefon můžete od teď používat při sportovních aktivitách jako tracker nebo GPS navigaci (upevnění na řídítka). Kryt je kompatibilní s držáky systému QuadLock (do automobilu, na paži, za opasek, na stativ, jízdní kolo nebo na motorku), které je nutné dokoupit samostatně.

Držák Quad Lock Bike Mount

Quad Lock Bike Mount je nejlehčí, nejpevnější a nejbezpečnější držák na mobilní telefon, který je možné využívat při jízdě na kole nebo motocyklu. Zajišťuje pohodlný přístup k telefonu pro používání GPS navigace nebo trackovacích aplikací.

Quad Lock Motorcycle Handlebar Mount

Držák Quad Lock® Motorcycle Handlebar Mount umožňuje bezpečné uchycení vašeho telefonu vybaveným krytem Quad Lock® Case nebo univerzálním adaptérem Quad Lock® Universal adaptérem na řidítka motorky. Držák je vhodný pro obvod tyče 22–32 mm. Součástí balení je prodlužovací rameno, které v případě potřeby můžete namontovat na držák a telefon tak posunout do komfotnější polohy na sledování displeje.

Hodnocené nejlepšími

 

        

Používané nejlepšími

"Quad Lock používám roky na vyjížďkách po celém světě v těch nejbláznivějších podmínkách! Tak dobře ochrání váš telefon. Měl jsem několik nehod, kdy jsme se s motorkou rozbili, ale telefon byl úplně v pořádku!"

Charley Boorman
Moderátor / Quad Lock Ambassador

"Už nějakou dobu používám Quad Lock ve svém tréninku. Montáž mého telefonu na představec mého kola poskytuje snadný přístup k aplikacím, které mi pomáhají sledovat můj výkon při jízdě.“

Chris Froome
x4 vítěz Tour De France / Quad Lock Ambassador

Více jak 10 let zkušeností

Firma Quad Lock založena v roce 2011 a oživená komunitou na Kickstarteru. Quad Lock je oblíbeným doplňkem pro všechny druhy dobrodruhů.

Ověřeno miliony spokojenými zákazníky

Aktuálně se Quad Lock prodává ve více než 100 zemích a je preferovanou volbou pro ty, kteří potřebují od svého smartphonu více.

Quad Lock dělá dobro

Quad Lock věří v sílu a svobodu, kterou může kolo poskytnout. Proto podporuje World Bicycle Relief a darovali již více než 1000 jízdních kol.