DJI Osmo Mobile 2

Ruční stabilizátor, díky kterému budou všechny záběry hladké a profesionální. Umí automaticky sledovat natáčený subjekt a zachytí úžasná časosběrná videa. Ovládaní zabudované přímo na těle držáku. Nabízí vám až 15 hodin výdrže.

0 - 7 dnů 41 Kč / den
8 - 14 dnů 34 Kč / den
15 - 21 dnů 19 Kč / den
21 - 180 dnů 18 Kč / den
více než 181 dnů 10 Kč / den
Při půjčení je vyžadována vratná jistina ve výši 1 500 Kč
V případě poškození zařízení je spoluúčast ve výši zdarma
Minimální účtovaná doba je 5 dnů
Možnost připojištění proti rozbití a krádeži za 98 Kč. Více informací o službě připojištění
Ceny jsou včetně DPH

Buďte součástí záběru

Ve spojení s aplikací DJI GO a s technologií ActiveTrack, která automaticky pohybuje gimbalem OSMO mobile budete pořád v záběru. Už se nemusíte rozhodovat, jestli budete jen natáčet nebo se zúčastníte zážitků. Stačí za pomocí doplňkového držáku postavit OSMO Mobile 2 kam potřebujete, spustit nahrávaní a o zbytek se nestaráte.

Pokud jste někdy natáčeli za pohybu sami dobře víte, jak je těžké až téměř nemožné udržet obraz stabilní. Nemožné se stává možné s OSMO Mobile 2, který vyhlazuje a kompenzuje otřesy způsobené pohybem a také braní chvěním kamery. Tím se vaše záběry stanou profesionálními, ve filmové kvalitě..

 

Funkce, které zaujmou

Nový posuvník vám umožní ovládat zoom přímo z držáku, tím dosáhnete plynulejšího, kinematografického přibližování. Velká výhoda je možnost udělat tzv. dolly zoom – vizuální efekt, který býval výbavou profesionálních filmařských výbav. Také lze využít velmi oblíbené časosběrné záběry, například plynoucí mraky nebo rozkvétání květin v jednom stabilním záběru. Pro ještě dynamičtější efekt využijete funkci Motion Timelapse, která vytváří hladké video, i přes pohyb zařízení.

 

Naše planeta je nádherná s úchvatnou přírodou. Výhledy, které vás okouzlily si připomenete ve vysokém panoramatickém rozlišení. OSMO Mobile 2 při automatickém pohybu zachytí sérii fotek a pak jejich slepením složí jeden dokonalý snímek. Nově se podporuje upevnění mobilnímu telefonu na výšku, tento režim využijete klidně i u panoramat, každý snímek bude takový, jaký má být.

Parametry produktu

Obecné informace

Výrobce: DJI
Produktové číslo: DJI0660
EAN: 6958265178627