Nejlepší pepřové spreje na trhu

To hlavní, co potřebujete vědět..

 • Při použití se automaticky pošle zpráva s Vaši aktuální polohou 5ti kontaktům - zdarma
 • Na dané kontakty zavolá automat, který sdělí, že jste v nebezpečí
 • Zabudovaná siréna s hlasitostí 130 dB (to je jako start tryskového letadla)
 • Zabudované stroboskopické LED světlo - 19 Hz, které útočníka oslňuje
 • Všechny tyto funkce probíhají automaticky a najednou
 • Bezpečnostní kryt chrání před náhodným spuštěním
 • Životnost baterie 4 roky bez nabíjení
 • Doprovodná aplikace Plegium je zdarma pro Android a iOS
 • Sprej je na magnetické klíčence s rychlým uvolněním
 • Sprej má ergonomický tvar
 • Velikost je pouze 114 x 30mm, váha je jenom 80g
 • Máte záruku nového produktu zdarma v případě doloženého útoku

Modely pepřového spreje..

CHYTRÝ pepřový sprej 5-v-1
Magnetická klíčenka s rychloupínáním pro rychlý přístup.

    

CHYTRÝ pepřový sprej 3-v-1
Magnetická klíčenka s rychloupínáním pro rychlý přístup.

  

Pepřový sprej odrazí a označí útočníka

Tento pepřový sprej obsahuje dostatek tekutiny na 10-15 sekund nepřetržitého stříkání. To je více než dost na to, abyste přizpůsobili svou mušku a zasáhli třeba i vícero útočníků na vzdálenost až 3 metrů. V tekutině navíc najdete přidané červené a UV barvivo, které agresory viditelně označí. Společnost Plegium při výrobě sprejů používá nový patentovaný laboratorní proces, který je mnohem efektivnější a ekologičtější než ten jiných značek. To mimo vyšší koncentrace kapsaicinu zaručuje také to, že kapalina uvnitř zásobníku není hořlavá a zmrzne až při opravdu velmi nízké teplotě -23°C.

Bezplatné textové zprávy o poloze a telefonní hovory

V případě, že budete muset použít pepřový sprej, pravděpodobně budete chtít přivolat pomoc - a to rychle. I na to v Plegium myslí a vyvinuli doprovodnou aplikaci, která se právě o to postará. V ní si můžete nastavit až 5 tísňových kontaktů, jenž při aktivaci spreje obdrží textovou zprávu s vaší GPS polohou. Kromě toho obdrží také telefonát, který je informuje o tom, že jste v nebezpečí. Vše probíhá automaticky a bez prodlevy, aby vaší blízcí mohli zavolat o pomoc nebo za vámi přijet co nejdříve.
Aplikace Plegium je dostupná pro systémy iOS a Android. Stejně jako textové zprávy a telefonáty je zcela zdarma.

Siréna nové generace upoutá pozornost

Kromě oslepení útočníka je důležité upoutat pozornost, abyste ještě zvýšili šance, že od agrese upustí. Proto má tento model zabudovanou sirénu hlasitější než jakýkoliv jiný samostatný osobní alarm na trhu. Její zvuk dosahuje až 130 dB a byl vyladěn tak, aby rezonoval na frekvencích, na které je lidský sluch nejcitlivější.

LED světlo vám pomůže lépe zamířit

K napadení často dochází za tmy. Abyste mohli snáze zasáhnout oči, je výrobek vybaven velmi jasným LED světlem. Spouští se stejně jako siréna automaticky po aktivaci spreje, což vám pomůže rychle upravit míření. Toto světlo navíc s vysokou frekvencí bliká (19 krát za sekundu) a přispívá tak k dezorientaci útočníka. Pozor, siréna a světlo zůstávají aktivovány i poté, co spoušť spreje uvolníte. Deaktivovat je lze až posunutím příslušné pojistky s pomocí nějakého úzkého předmětu, třeba propisky. To se hodí v případě, že vám agresor sprej vytrhne z ruky.

Exkluzivní záruka – nový produkt v případě doloženého útoku

Tento pepřový sprej je sice na jedno použití, Plegium ale poskytuje jedinečnou záruku: Pokud jste se museli s pomocí jejich spreje bránit a máte o napadení policejní protokol, stačí společnosti kopii protokolu zaslat a ta vám pošle nový produkt zcela zdarma. Když už byste měli tu smůlu a museli pepřový sprej znovu použít, Plegium vás na holičkách rozhodně nenechá.

Stáhni si Apku..

Přímo z App Store nebo Google Play

Srovnání produktů