Servis zařízení
Jsme tu pro vás,
ať se děje, co se děje

Servis herních konzolí
Pro vaši ničím
nerušenou hru...

Servis pro ČR
Opravujeme po celé ČR
s více jak 10000 výdejními místy

Svoji práci zbožňujeme!

Parta našich specialistů perfektně rozumí servisu a vše kolem něj. Zajímají nás všechny novinky, hledáme způsoby jak je maximálně využít a vždy se snažíme najít cestu, jak naše zkušenosti sdílet se zákazníkem. Řekli jsme si, že chceme být pro zákazníka především parťákem, který vždy perfetkně pomůže nebo poradí.

Jsme Express Servis, kvalitní a spolehlivý partner pro Vás a Vaše zařázení.

Přijďte se s námi seznámit.

Servis v Plzni

Jak dlouho potrvá oprava mého zařízení?
90% oprav je na počkání cca do jedné hodiny, ale složitější úkony, například odstranění oxidace nebo diagnostika, mohou trvat až 3 dny.,
 
Je nutné se rezervovat dopředu?

Není to nutné ale doporučujeme to, nestane se vám, že přijdete a technik nebude mít čas. Rezervovat se můžete klidně telefonicky.

Jaká je záruka na servis?
Na všechny vyměněné, nové díly poskytujeme záruku 24 měsíců, výjimka baterky, u které můžeme poskytnou záruku na kapacitu baterie maximálně 6 měsíců. Na opravy základních desek a jiné SMD práce poskytujeme záruku 6 měsíců.

Kde Vás najdu a jaká je otevírací doba?
Najdete nás v centru Plzně v pěší zóně v ulici Bedřicha Smetany přímo naproti lékárně Doktor Max. Servisujeme každý všední den od 9 do 18 hodin.

Mohu si opravu odepsat z daní?
Jsme plátci DPH, takže není problém. Stačí si připravit IČO Vaší firmy a zbytek už doplní náš účetní program.

Servisujeme po celé ČR

Proč bych měl(a) využít Express Servis, když musím na opravu čekat 3 dny?
Pokud jste z většího města, raději zajděte do jiného kvalitního servisu a budete určitě spokojeni. Ale pokud jste třeba z Habartova, Žandova, Uherčic nebo Stříbrný? Tam dobrý servis široko daleko není. Tedy až na nás. 
Vynikáme zejména v případech, kdy žijete v malé vesnici nebo městě, a nejbližší servis je vzdálený desítky kilometrů, což by vám zabralo půl dne. My se postaráme.
 
Takže vy zajedete ke mně?

Bez ohledu na vaši polohu v ČR náš kurýr vyzvedne poškozený mobil, a již do 3 dnů ho můžete mít opravený zpět doma. Alternativně můžete využít možnost zaslání přes Zásilkovnu, která disponuje více než 6000 pobočkami.

Nebude to ale drahé?
Nebude! Doprava skrz Zásilkovnu je úplně zadarmo. Jestli preferujete kurýra, to pak vyjde na dvě stovky a to včetně dopravy zpět a platby na dobírku.

Co když se zařízení nějak poškodí během přepravy?

To by se stát nemělo, dejte si prosím záležet na pečlivém zabalení zařízení, aby bylo jako v peřince. Pro případ náhody je každá zásilka pojištěna v hodnotě telefonu.

Co bude potřeba nachystat?
Skoro nic, vše důležité o závadě nám prosím uveďte do objednávky. Zařízení zabalte a čekejte na kurýra, ten se Vám ozve s přibližným časem vyzvednutí. Pokud posíláte přes Zásilkovnu, tak nahlásíte tento kód 90690921 na jakékoliv pobočce a to je vše.

Opravujeme tyto značky

Co o nás říkají naši zákaznící?

Personál milý a vstřícný. Přestože pán tvrdil, že nemůže ohledně délky opravy nic slíbit, druhý den ráno přišla sms k vyzvednutí, takže opravdu expres servis! Komunikace se zákazníkem i služby profi, jen tak dál. Děkuji a velmi doporučuji!

Lucie Šťastná
doporučuje Express Servis

Mohu jen doporučit, obrátila jsem se na servis, neboť mi nefungovala klávesnice na notebooku. I když jsme byli domluveni na opravě, která bude trvat pár dnů, byla provedena ještě týž den, pracovníci byli velmi milí, ochotní, profesionální přístup. Byla jsem velmi spokojená.

Alena Koželoušková
doporučuje Express Servis

Mohu pouze doporučit . Byl jsem dnes měnit baterii na iPhonu X a bez problému mobil opět jede jako hodinky. Čekal jsem cca necelou hodinku dal jsem si naproti kávu a telefon byl připraven . Navštívil jsem pobočku poprvé a určitě ještě využiji její služby . Opravdu paráda.

Tomáš Zedníček
doporučuje Express Servis

Více referencí >