Servis telefonů Plzeň

Servis telefonů
Jsme tu pro vás,
ať se děje, co se děje

Oprava telefonu? Svoji práci zbožňujeme!

Parta našich specialistů perfektně rozumí servisu a vše kolem něj. Zajímají nás všechny novinky, hledáme způsoby jak je maximálně využít a vždy se snažíme najít cestu, jak naše zkušenosti sdílet se zákazníkem. Řekli jsme si, že chceme být pro zákazníka především parťákem, který vždy perfetkně pomůže nebo poradí.

Jsme Express Servis, kvalitní a spolehlivý partner pro Vás a Váš tablet.

Přijďte se s námi seznámit.

Servis telefonů v Plzni

Jak dlouho potrvá oprava mého telefonu?
90% oprav je na počkání cca do jedné hodiny, ale složitější úkony, například odstranění oxidace nebo diagnostika, mohou trvat až 3 dny.,
 
Je nutné se rezervovat dopředu?

Není to nutné ale doporučujeme to, nestane se vám, že přijdete a technik nebude mít čas. Rezervovat se můžete klidně telefonicky.

Jaká je záruka na servis telefonu?
Na všechny vyměněné, nové díly poskytujeme záruku 24 měsíců, výjimka baterky, u které můžeme poskytnou záruku na kapacitu baterie maximálně 6 měsíců. Na opravy základních desek a jiné SMD práce poskytujeme záruku 6 měsíců.

Kde Vás najdu a jaká je otevírací doba?
Najdete nás v centru Plzně v pěší zóně v ulici Bedřicha Smetany přímo naproti lékárně Doktor Max. Servisujeme každý všední den od 9 do 18 hodin.

Mohu si opravu telefonu odepsat z daní?
Jsme plátci DPH, takže není problém. Stačí si připravit IČO Vaší firmy a zbytek už doplní náš účetní program.

Co o nás říkají naši zákaznící?

Personál milý a vstřícný. Přestože pán tvrdil, že nemůže ohledně délky opravy nic slíbit, druhý den ráno přišla sms k vyzvednutí, takže opravdu expres servis! Komunikace se zákazníkem i služby profi, jen tak dál. Děkuji a velmi doporučuji!

Lucie Šťastná
doporučuje Express Servis

Mohu jen doporučit, obrátila jsem se na servis, neboť mi nefungovala klávesnice na notebooku. I když jsme byli domluveni na opravě, která bude trvat pár dnů, byla provedena ještě týž den, pracovníci byli velmi milí, ochotní, profesionální přístup. Byla jsem velmi spokojená.

Alena Koželoušková
doporučuje Express Servis

Mohu pouze doporučit . Byl jsem dnes měnit baterii na iPhonu X a bez problému mobil opět jede jako hodinky. Čekal jsem cca necelou hodinku dal jsem si naproti kávu a telefon byl připraven . Navštívil jsem pobočku poprvé a určitě ještě využiji její služby . Opravdu paráda.

Tomáš Zedníček
doporučuje Express Servis