Honor View 20

Modelové označení: PCT-AL10, PCT-TL10, PCT-L29

Honor View 20 nabízel moderní design a vysoký výkon. S 6,4palcovým displejem, osmijádrovým procesorem Kirin 980 a variantami 6 GB nebo 8 GB RAM a 128 GB interní paměti byl připraven na náročné úkoly. Jeho hlavní 48MP fotoaparát a 4000 mAh baterie z něj činily atraktivní volbu pro uživatele, kteří očekávali kombinaci výkonu a kvalitních fotografií.

Ceník oprav

Výměna displeje View 20
2 790 Kč
Výměna LCD a dotykové plochy Honor View 20. Doba opravy cca 6 hodin.
Čištění telefonu Honor View 20
495 Kč
Čištění telefonu Honor View 20. Pokud pouhé čištění nestačí, je nutná výměna ucpaných mřížek. Doba opravy do 60 minut.
Čištění po vytopení Honor View 20
1 345 Kč
Vyčištění vytopeného telefonu Honor View 20 v ultrazvukové lázni, odstranění oxidace, doba opravy cca 1-2 dny. Cena pouze za čištění, v případě nutnosti výměny dalších dílů je cena poloviční.
Záloha funkčního telefonu Honor View 20
545 Kč
Záloha telefonu Honor View 20 klasickým způsobem.
Záloha nefunkčního telefonu Honor View 20
2 090 Kč
Záloha telefonu Honor View 20, který je nutné pro možnost zálohy uvézt do funkčního stavu.
Reinstalace OS Honor View 20
545 Kč
Přeinstalování operačního systému Honor View 20 na aktuální verzi bez chyb. Doba opravy závisí na konkrétním OS.
Soukromá konzultace/školení - hodinová sazba
1 295 Kč
Neuvedené služby a opravy Vám zdarma naceníme po dohodě
zdarma
Ceny jsou včetně DPH

Nejčastější dotazy

Jak dlouho trvá oprava?

Samozřejmě záleží na druhy opravy. 90% oprav, jako je výměna displeje či zamykací tlačítko, opravujeme do 1-2 hodin, výměna baterky u iPhone od 15ti do 60ti minut. Náročnější opravy, jako je prasklé sklo u iPadu do 48 hodin.

Jak poznat nekvalitní displej

Stačí jen malá chvilka nepozornosti a displej vašeho krásného iPhone-u zdobí strašidelná pavučina. Zda se rozhodnete opravit si displej svépomocí nebo navštívíte servis, čeká vás rozhodování mezi dražším originálem nebo levnější kopií. Možná si řeknete: „displej jako displej“ a zvolíte ušetřené peníze. No není kopie jako kopie…

Při výměně displeje dbáme na zachování vlastností všech funkcí - FaceID, True Tone nebo opětovné vlepení pásek pod displej sloužící pro těsnost proti prachu a vlhkosti. To stejné platí i u servisu jiných značek než Apple.

Nejlevnější cena servisu bohužel vždy neznamená stejnou kvalitu a při rozhodnutí, kde servis provést je dobré zvážit i reference a doporučení ostatních zákazníků. 

Mrkněte jaké máme reference my - Seznam, Google, Heureka nebo Facebook

Ještě před několika lety neexistovaly žádné kopie náhradních dílů. Servisní střediska používali zejména repasované díly, displeje z nových zařízení, případně vyrobené stejnou výrobní linkou „po pracovní době.“ Přibližně v roce 2015 společnost Apple zpřísnila své nároky a následkem toho zredukovaly svůj dodavatelský řetězec. Snížil se tím počet dostupných displejů na opravy, a to až dramaticky zvýšilo jejich cenu. Mnoho společností zkrachovalo, nato zareagovali čínští výrobci a trh zaplavily kopie.

Tyto kopie však nepředstavovaly identickou kopii originálního náhradního displeje od Apple. Jde o kompatibilní náhrady navrženy od nuly, jejich odlišnosti od originálů mají vliv na jejich kvalitu a použitelnost.

Při použití nekvalitní kopie můžete nejčastěji pozorovat:

 • kopie mají nižší rozlišení
 • tlačítko Home je často níže položené než při originálním LCD

Potíže s Multi-Touch ovládáním

 • Multi-Touch nemusí reagovat v různých částech obrazovky.
 • Zhoršený výkon Multi-Touch ovládání, jako nezaregistrovaná klepnutí na obrazovku nebo klepnutí, která nebyla zaregistrována na správných místech.
 • Můžete docházet k neočekávanému registrování dotyků při telefonování.
 • Displej se při telefonování nemusí vypínat.
 • Může docházet k registrování nechtěných dotyků na okrajích nebo dotyků dlaní.

Problémy s jasem a barevností displeje

 • True Tone displej nefunguje správně. 
 • Ztráta nebo snížení funkce snímače okolního osvětlení, která způsobuje nesprávné ztmavování nebo rozjasňování obrazovky.
 • Nesprávná kalibrace barev displeje, kdy je displej například příliš žlutý nebo modrý.
 • Displej není rovnoměrně jasný.
 • Displej má nižší maximální jas.
 • Dochází k nechtěnému vybíjení baterie.

Neoriginální displeje nejsou obecně tak dobře zkonstruované ani tak odolné vůči poškození, dokonce vůči normálnímu používání jako originály. Když vám například spadne iPhone s originálním displejem a rozbije se mu sklo, přičemž samotný LCD displej zůstane nedotčený, můžete jej nadále používat, dokud si ho nedáte opravit. Kopie mají dotek / digitizér umístěn na skle, a tedy po jeho rozbití nefunguje. Horší však je, že samotný LCD se v důsledku křehčího a tenčího skla může zlomit.

Obecně lze říci, že neoriginální kopie náhradních displejů nejsou tak kvalitně konstruované nebo odolné vůči poškození, či dokonce normálnímu používání jako ty originální. Každý servis má však své ověřené náhrady, s nimiž má dobré zkušenosti. Například my ve Express Servisu nabízíme prémiové náhradní displeje, na které Vám poskytujeme 24 měsíční záruku. A kvalitou se hravě vyrovnají tím originálním.

 

Jaká je záruka na servis?

Na všechny vyměněné, nové díly poskytujeme záruku 24 měsíců, výjimka baterky, u které můžeme poskytnou záruku na kapacitu baterie maximálně 6 měsíců. Na opravy základních desek a jiné SMD práce poskytujeme záruku 6 měsíců.

Je potřeba poskytnout bezpečnostní kód k zařízení?

Bezpečnostní kód je pro zdárnou opravu důležitý. Abychom mohli řádně Vaše zařízení po opravě otestovat, potřebujeme ho. Některé funkce jako jsou například Face ID, hovory nebo kamery bez odemčení zařízení neotestujeme. Máte-li v telefonu citlivá data, proveďte prosím zálohu a doneste své zařízení v továrním nastavení. Se zálohou Vám případně rádi pomůžeme. Při neposkytnutí kódu a nemožnosti otestovat zařízení po opravě není možné poskytnou záruku na servis.

Jsou náhradní díly originální?

Originální náhradní díly Apple na trh neuvolňuje - opravu za jejich použití zprostředkováváme skrze autorizovaný servis. Díly, které používáme jsou té nejvyšší kvality, které lze na trhu sehnat. I díky tomu si můžeme dovolit poskytnou záruku 24 měsíců bez jakýkoliv pochybností. Na kvalitě si zakládáme a je pro nás na prvním místě.

Hlášení o neoriginálním náhradním dílu a předání baterie do servisu

Hlášení upozorňující na neoriginální díl je pouze hlášení upozorňující na fakt, že díl nemá stejné sériové číslo jako ten původní. Zobrazení toho hlášení lze eliminovat buďto naprogramováním původního sériového čísla na nový díl nebo přenesením původní elektroniky nesoucí toto sériové číslo. Stejně tak je tomu u baterií kde se hlášení o předání do servisu zobrazuje nezávisle na kondici baterie v případě že nebyla vyměněna v autorizovaném servisu. Výměna náhradního dílu s přenosem původního sériového čísla je z hlediska kvality stejný proces jako výměna bez přenosu. Jen je časově náročnější a nákladnější. U baterií do starších modelů telefonů může být neoriginální náhradní baterie dokonce kvalitnější než původní - výrobci náhradních dílů za uplynulé roky vylepšili řídící elektroniku baterií a ta dokáže s články zacházet šetrněji než ta původní. Originální náhradní baterie se vyrábí stále stejným způsobem bez ohledu na vývoj technologií po uvolnění produktu na trh.

Výroba náhradních displejů

Náhradní přední panely, které používáme, jsou nejčastěji vyráběny ze stejných komponent od stejných výrobců jako pro originální náhradní díly nebo díly do výroby nových zařízení. Dalším častým postupem výroby kvalitních náhradních displejů je repas rozbitých originálních dílů. Odseparuje se pouze rozbité krycí sklo celého předního panelu a to se nahradí novým. Veškerá elektronika tak zůstává originální.

Zachování veškeré funkčnosti za pomocí přenesení potřebných dat z původního náhradního dílu na nový je u nás samozřejmostí a nevyžaduje žádný extra čas nebo peníze jako přenesení sériového čísla pro eliminaci zobrazení hlášení o neoriginálním dílu.

Výroba náhradních baterií

Náhradní baterie se vyrábí za použití identických komponent jako do baterií originálních. Kvalitní náhradní baterie mají tedy naprosto stejné parametry jako ty původní. Použití baterií se zvýšenou kapacitou nedoporučujeme. U většiny takových baterií lze sledovat rychlý úbytek přidané kapacity a z hlediska dlouhodobého není baterie natolik odolná jako původní. Baterie v mobilních zařízeních jsou často navrženy na hranici toho co znamená bezpečný a dlouhodobě udržitelný provoz a nahrazovat je bateriemi s lepšími parametry nemusí být vždy k dobru.

U baterií do starších modelů telefonů může být neoriginální náhradní baterie dokonce kvalitnější než původní - výrobci náhradních dílů za uplynulé roky vylepšili řídící elektroniku baterií a ta dokáže s články zacházet šetrněji než ta původní. Originální náhradní baterie se vyrábí stále stejným způsobem bez ohledu na vývoj technologií po uvolnění produktu na trh.

Obecně se u oprav mobilních zařízení dá říct že cena znamená kvalitu. Na trhu je spousta náhradních dílů druhovýroby, které jsou kvalitativně naprosto srovnatelné s originálními díly. Stejně tak se dá sehnat spousta náhradních dílů za nižší ceny. Tyto díly ale postrádají odolnost původních dílů a často mají horší funkční vlastnosti.

Mohu si opravu odepsat z daní?

Jsme plátci DPH, takže není problém. Stačí si připravit IČO Vaší firmy a zbytek už doplní náš účetní program.

Musím si zařízení před opravou zálohovat?

Není třeba, pokud to nevyžaduje řešení závady, tak se žádná data z telefonu neztratí. Potřeba je pouze přístup k zařízení pro možnost úplné diagnostiky zařízení.

Můžete mi půjčit zápůjční telefon?

Ano a velmi rádi. Zápůjční telefon si u nás můžete zapůjčit po dobu opravy za 250 Kč včetně DPH. Náš celkový počet telefonů na zápůjčku se nyní rovná 20 kusům, takže se může stát, že budou zrovna půjčeny zákazníkům, kteří přišli před Vámi, ale když Vám případně nebude vadit si na zápůjční iPhone počkat, tak Vám jej zarezervujeme.

Potřebuji servisní zprávu pro pojišťovnu.

K záruční či pozáruční opravě Vám zdarma můžeme poskytnou veškerou fotodokumentaci včetně servisní zprávy, kterou můžete předložit ve Vaší pojišťovně. Jen nám stačí říct, že ji budete potřebovat při prvotním předání zařízení do servisu. V případě pouze posouzení opravy a vystavení servisní zprávy je tato služba zpoplatněna.

Proč může být oprava někde levnější?

V dnešní době jsou mobilní zařízení neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života. S tím, jak stoupá závislost na těchto chytrých zařízeních, je důležité mít k dispozici spolehlivý servis, který se postará o veškeré potíže, které s telefony mohou nastat. Express servis se pyšní tím, že nabízí kvalitní servis mobilních zařízení, který zákazníkům poskytuje klid a jistotu, že jejich zařízení jsou v odborných rukou.

Jedním z klíčových prvků našeho servisu je zkušený tým techniků, kteří mají nejen rozsáhlé znalosti v oboru, ale také vášeň pro technologii. S námi si můžete být jisti, že každý problém s vaším zařízení bude řešen s pečlivostí a odborností. Bez ohledu na to, zda se jedná o opravu poškozené obrazovky, výměnu baterie nebo diagnostiku neznámého problému, naše tým se vypořádá s každým úkolem s maximální péčí.

Zároveň dbáme na to, aby zařízení dostalo co nejlepší komponenty - základ jsou díly nejvyšší kvality na trhu, vždy jde sehnat levnější varianta, ale pokaždé je to na úkor kvality. Například displej na 3 roky starý model iPhonu nás v nákupu stojí kolem 4500-5000 Kč, na trhu lze sehnat i variantu za 900 Kč. Chtěli byste mít na telefonu tento displej? Rozhodně to nedoporučujeme. Důrazně varujeme na lákavě vypadající levné opravy, se kterými jsou potom časté problémy.
U nás máte navíc jistotu, že vždy obnovíme i původní lepení displeje, které má na starosti voděodolnost a prachuodolnost zařízení.  

Kromě vynikajících techniků klade Express servis také velký důraz na transparentnost a komunikaci se zákazníky. Při každém kroku opravy vás budeme informovat o postupu a vysvětlíme vám veškeré možné možnosti. Cílem je zajistit, abyste se cítili plně informováni a jistí, že vaše zařízení je v bezpečí.

Dalším důležitým prvkem našeho servisu je rychlost. Víme, jak důležité jsou mobilní zařízení ve vašem každodenním životě, a proto se snažíme minimalizovat dobu, po kterou jste bez svého zařízení. S naším efektivním procesem a dostupností náhradních dílů se snažíme co nejrychleji vrátit vaše mobilní zařízení zpět do provozu.

Celkově lze říci, že Express servis nejenže poskytuje kvalitní servis mobilních telefonů, ale také si zakládá na osobním přístupu a spokojenosti zákazníků. Věříme, že každý zákazník si zaslouží nejlepší péči, a právě to je náš závazek. S námi můžete mít jistotu, že vaše mobilní zařízení jsou v dobrých rukou. Podívejte se na stovky názorů našich zákazníků.

Vodotěsnost/voděodolnost po opravě?

Všechna Apple zařízení, která jsou chráněna proti vniku kapaliny, jsou pouze voděodolná nikoli vodotěsná. Při opravě nahrazujeme všechna lepení a všechny komponenty za identické. Schopnost odolávat vniku kapaliny je nutné posoudit dle stavu všech komponent zařízení a rozsahu opravované škody.