Časté dotazy

Jak stáhnout písničky do iPhone?

V tomto návodu si ukážeme jak nahrát hudbu do Vašeho iPhone. Buď si můžete hudbu zakoupit v Aplikaci iTunes Store přímo ve Vašem iPhone, nebo je možné hudbu synchronizovat díky iTunes ve Vašem počítači.

Nákup hudby v iTunes Store:

Aplikace je iTunes Store předinstalována do každého iPhone. Po spuštění aplikace se ocitnete v obchodu kde na první obarzovce uvidíte doporučenou hudbu k zakoupení seřazenou do kategorií: nová hudba, festivaloví umělci, žhavé skladby, alba největších hitů, soudtracky apod.. Můžete si také vybrat možnost Žebříčky, kde jsou seřazeny nejprodávanější skladby, alba a hudební videa. Dále můžete hudbu seřadit podle žánrů nebo si ji samy vyhledat. V iTunes Store lze nakupovat také filmy nebo vyzváněcí melodie, které jsou v dolní liště jako Zvuky. 

Synchronizace hudby pomocí iTunes:

  1. Spusťte program iTunes ve Vašem počítači. Pokud jej nemáte nainstalovaný stáhněte si iTunes zdarma a nainstalujte si ho. 
  2. V horní liště na Vašem Macu klikněte na možnost Soubor a vyberte možnost Přidat do knihovny.
  3. Nyní si v nově otevřeném okně vyberte píseň nebo album ze složky, kde ji máte uloženou. Potvrďte stisknutím Otevřít. 
  4.  Nyní připojte iPhone k Vašemu počítači a pokud Vás iTunes vyzvou, klikněte na displeji telefonu na možnost Důvěřovat. 
  5. Po načtení iPhone, klikněte v iTunes na tl. s obrázkem telefonu.
  6. V levém horním sloupci klikněte na Hudba a zaškrtněte pole u možnosti Synchronizovat hudbu. 
  7.  Nyní můžete zvolit buď celou hudební knihovnu, nebo pouze vybrané playlisty a alba, kde zaškrtnutím jednoduše vyberete jednotlivé písně, alba nebo Vaše vlastní playlisty které chcete s iPhone synchronizovat.
  8. Po stisknutí tlačítka Použít se Váš iPhone synchronizuje s vybranou hudbou z Vašeho počítače. Hudbu poté naleznete v aplikaci Hudba ve Vašem iPhone.  

 

Nebo se jednoduše podívejte na krátký návod v našem YouTube videu.