Časté dotazy

Proč může být oprava někde levnější?

V dnešní době jsou mobilní zařízení neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života. S tím, jak stoupá závislost na těchto chytrých zařízeních, je důležité mít k dispozici spolehlivý servis, který se postará o veškeré potíže, které s telefony mohou nastat. Express servis se pyšní tím, že nabízí kvalitní servis mobilních zařízení, který zákazníkům poskytuje klid a jistotu, že jejich zařízení jsou v odborných rukou.

Jedním z klíčových prvků našeho servisu je zkušený tým techniků, kteří mají nejen rozsáhlé znalosti v oboru, ale také vášeň pro technologii. S námi si můžete být jisti, že každý problém s vaším zařízení bude řešen s pečlivostí a odborností. Bez ohledu na to, zda se jedná o opravu poškozené obrazovky, výměnu baterie nebo diagnostiku neznámého problému, naše tým se vypořádá s každým úkolem s maximální péčí.

Zároveň dbáme na to, aby zařízení dostalo co nejlepší komponenty - základ jsou díly nejvyšší kvality na trhu, vždy jde sehnat levnější varianta, ale pokaždé je to na úkor kvality. Například displej na 3 roky starý model iPhonu nás v nákupu stojí kolem 4500-5000 Kč, na trhu lze sehnat i variantu za 900 Kč. Chtěli byste mít na telefonu tento displej? Rozhodně to nedoporučujeme. Důrazně varujeme na lákavě vypadající levné opravy, se kterými jsou potom časté problémy.
U nás máte navíc jistotu, že vždy obnovíme i původní lepení displeje, které má na starosti voděodolnost a prachuodolnost zařízení.  

Kromě vynikajících techniků klade Express servis také velký důraz na transparentnost a komunikaci se zákazníky. Při každém kroku opravy vás budeme informovat o postupu a vysvětlíme vám veškeré možné možnosti. Cílem je zajistit, abyste se cítili plně informováni a jistí, že vaše zařízení je v bezpečí.

Dalším důležitým prvkem našeho servisu je rychlost. Víme, jak důležité jsou mobilní zařízení ve vašem každodenním životě, a proto se snažíme minimalizovat dobu, po kterou jste bez svého zařízení. S naším efektivním procesem a dostupností náhradních dílů se snažíme co nejrychleji vrátit vaše mobilní zařízení zpět do provozu.

Celkově lze říci, že Express servis nejenže poskytuje kvalitní servis mobilních telefonů, ale také si zakládá na osobním přístupu a spokojenosti zákazníků. Věříme, že každý zákazník si zaslouží nejlepší péči, a právě to je náš závazek. S námi můžete mít jistotu, že vaše mobilní zařízení jsou v dobrých rukou. Podívejte se na stovky názorů našich zákazníků.