Časté dotazy

Proč UV-C záření?

 

VĚDĚLI JSTE, ŽE PRŮMĚRNÝ TELEFON MÁ NA SOBĚ 17X VÍCE BAKTERIÍ A VIRŮ NEŽ KLIKA OD VEŘEJNÝCH ZÁCHODŮ?

Naše telefony na sebe během dne zachytávají obrovské množství bakterií a virů. Všechno čeho se dotkneme, se přenáší na telefony. Tudíž je v současné situaci více než vhodné myslet také na hygienu telefonu. Pro tento účel se nejvíce hodí dezinfekce pomocí UV-C záření. Přitom se nejedná o žádnou novinku - jedná se o zaběhlou a ověřenou technologii.

 

Hygiena našich telefonů by v dnešní době měla být samozřejmostí. UV-C Dezinfikátor Vám bezpečně zbaví Váš telefon všech bakterií a virů.

 

  • Pomocí UV-C záření zničí 99% všech bakterií a virů
  • Odstraní bakterie a viry ze všech jinak nepřístupných zákoutí telefonu

 

Telefony se staly naší třetí rukou. Všichni je pravidelně používáme, pořád je máme u sebe. Podle některých zdrojů, má na sobě průměrný telefon 18x více bakterií než klika od veřejných záchodků. V dnešní době, kdy se všichni snažíme chránit jak to jen jde, bychom proto neměli zapomínat i na hygienu našich telefonů. Je prokázáno, že se naše telefony jen hemží různými bakteriemi a viry. Náš UV-C Dezinfikátor šetrně a efektivně tento problém řeší a chrání tím Vás i Vaše blízké.

 

 

*porovnání znečíštění telefonu před a po UV-C dezinfekci pomocí Petriho misky

 

CO JE UV-C ZÁŘENÍ?

Odborníci se shodují, že nejúčinnější způsob dezinfekce telefonu je pomocí UV-C světla. UV-C záření je jeden ze tří druhů ultrafialového záření. Má nejkratší vlnovou délku a tudíž je prokazatelně zhoubné pro viry a bakterie. Zjednodušeně řečeno se toto záření dostane do DNA virů a bakterií a zničí je. 

 

 

Cena čištění je v rámci opravy po dobu pandemie zcela zdarma.

Ceník čištění zařízení bez opravy

Čištění smartfonu - 75 Kč včetně DPH

Čištění tabletu - 125 Kč včetně DPH

Čištění notebooku - 225 Kč včetně DPH