DJI Osmo Mobile 2

Ruční stabilizátor, díky kterému budou všechny záběry hladké a profesionální. Umí automaticky sledovat natáčený subjekt a zachytí úžasná časosběrná videa. Ovládaní zabudované přímo na těle držáku. Nabízí vám až 15 hodin výdrže.

3 790 Kč
3 132 Kč bez DPH
prodej ukončen
záruka 24 měsíců
platí i pro podnikatele a firmy
Doporučená cena výrobce je 4 190 Kč

Buďte součástí záběru

Ve spojení s aplikací DJI GO a s technologií ActiveTrack, která automaticky pohybuje gimbalem OSMO mobile budete pořád v záběru. Už se nemusíte rozhodovat, jestli budete jen natáčet nebo se zúčastníte zážitků. Stačí za pomocí doplňkového držáku postavit OSMO Mobile 2 kam potřebujete, spustit nahrávaní a o zbytek se nestaráte.

Pokud jste někdy natáčeli za pohybu sami dobře víte, jak je těžké až téměř nemožné udržet obraz stabilní. Nemožné se stává možné s OSMO Mobile 2, který vyhlazuje a kompenzuje otřesy způsobené pohybem a také braní chvěním kamery. Tím se vaše záběry stanou profesionálními, ve filmové kvalitě..

 

Funkce, které zaujmou

Nový posuvník vám umožní ovládat zoom přímo z držáku, tím dosáhnete plynulejšího, kinematografického přibližování. Velká výhoda je možnost udělat tzv. dolly zoom – vizuální efekt, který býval výbavou profesionálních filmařských výbav. Také lze využít velmi oblíbené časosběrné záběry, například plynoucí mraky nebo rozkvétání květin v jednom stabilním záběru. Pro ještě dynamičtější efekt využijete funkci Motion Timelapse, která vytváří hladké video, i přes pohyb zařízení.

 

Naše planeta je nádherná s úchvatnou přírodou. Výhledy, které vás okouzlily si připomenete ve vysokém panoramatickém rozlišení. OSMO Mobile 2 při automatickém pohybu zachytí sérii fotek a pak jejich slepením složí jeden dokonalý snímek. Nově se podporuje upevnění mobilnímu telefonu na výšku, tento režim využijete klidně i u panoramat, každý snímek bude takový, jaký má být.

Obecné informace

Výrobce: DJI
Produktové číslo: DJI0660
EAN: 6958265178627
Stav:
nový
Produkt ještě nikdo nehodnotil. Ohodnoťte ho jako první a pomozte ostatním při výběru.