tomtoc Premium Sleeve - ochranné pouzdro pro MacBook Pro 16'' , šedá, koňaková

Elegantní sleeve od značky tomtoc určený na 16" MacBook Pro (2019) vám nesmí chybět. Jednoduché tvary a elegantní design doplní váš osobitý styl a zároveň spolehlivě ochrání vložené zařízení. Před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí MacBook ochrání 2 vrstvy funkčních materiálů. Vnitřní zpevněný rám vstřebá otřesy a nárazy vznikající při přenášení a bariéru rozlitým tekutinám tvoří vnější odolný 600D polyester.

2 095 Kč
1 731 Kč bez DPH
není skladem
záruka 24 měsíců
platí i pro podnikatele a firmy
Doporučená cena výrobce je 2 095 Kč
Informujte mě o naskladnění
Kdy dostanu zboží?
Termín dodání upřesníme

tomtoc Premium Sleeve - ochranné pouzdro pro MacBook Pro 16'' , šedá, koňaková

Navržený pro každodenní používání

Jedinečný design obalu využívá strohé linie, díky kterým vyniknou kontrastní materiály a výrazné tvarování. Bez přečnívajících kapes, zipů a zapínání se s obalem snadno manipuluje, zvlášť pokud jej potřebujete vložit do další tašky. Soudržnost obalu a snadné používání umocňuje magnetické zavírání na klopě.

obal na MacBook Pro 16 palců tomtoc premium

Dvojitá ochrana MacBooku

Rohy obalu jsou vybavené zesílenými ochrannými lištami, které chrání vaše zařízení před náhodnými nárazy a otřesy. Povrchová polyesterová tkanina 600D se používá na namáhané části zavazadel, je odolná proti oděru a rozlitým kapalinám, takže vytváří bariéru před vlivy každodenního používání.


obal na MacBook Pro 16 palců tomtoc premium

Elegantní retro styl

Výraznou koňakovou umělou kůži na klopě a po stranách obalu doplňuje melírovaná šedá polyesterová tkanina na pevném ochranném rámu. Hrubší struktura látky, pevný rám a čisté tvary vám poskytnou jistý úchop a podpoří váš jedinečný styl.


tomtoc logo
Chraňte svá digitální zařízení.

Tomtoc je inovativní značka z Los Angeles, která efektivně spojuje technický i módní přístup v tvorbě zavazadel a obalů na všechna vaše oblíbená digitální zařízení. Navenek stylové a nadčasové, uvnitř vybavené patentovanými ochrannými a funkčními prvky – takové jsou mezi uživateli a v médiích oceňované produkty tomtoc, které vaše notebooky, tablety, mobily nebo konzole promění na skutečně "mobilní" zařízení.

Obecné informace

Výrobce: tomtoc
Produktové číslo: TOM-H15-E01Y
EAN: 6971937061157
Stav:
nový

Vzhled

Barva: Šedá

Další informace

Určeno pro zařízení: MacBook Pro 16" (2019), MacBook Pro 16" (2021), MacBook Pro 16" (2022), MacBook Pro 16" (2023)
Produkt ještě nikdo nehodnotil. Ohodnoťte ho jako první a pomozte ostatním při výběru.