Výstražná LED ledvinka se směrovkami a bluetooth ovladačem pro Xiaomi Scooter

Výstražná LED ledvinka používá světelné signály k zobrazení směru jízdy vpřed, odbočení doleva, odbočení doprava, výstražnou signalizaci a blikání. Signály se podle potřeby jednoduše přepínají pomocí bluetooth ovladače připevněném na řídítkách koloběžky nebo kola.

795 Kč
657 Kč bez DPH
není skladem
záruka 24 měsíců
platí i pro podnikatele a firmy
Doporučená cena výrobce je 795 Kč
Informujte mě o naskladnění
Kdy dostanu zboží?
Termín dodání upřesníme

Výstražná LED ledvinka se směrovkami a bluetooth ovladačem pro Xiaomi Scooter

Zlepšte svou bezpečnost a viditelnost na silnici s touto inovativní výstražnou LED ledvinkou, která je speciálně navržena pro koloběžky Xiaomi. Tento přídavný doplněk není jen estetickým prvkem, ale představuje skutečně důležitý nástroj pro vaši bezpečnou jízdu v různých podmínkách.

Jasné Signály Pro Lepší Komunikaci

Jízda na koloběžce ve městě může být někdy riskantní, zejména pokud se ostatní účastníci silničního provozu necítí dostatečně informovaní o vašich záměrech. Proto jsme vyvinuli tuto výstražnou LED ledvinku s integrovanými LED diodami, které zobrazují směry jízdy (vpřed, vpravo, vlevo), brzdění a výstražné blikání. Tyto jasné a zřetelné signály jsou viditelné i za špatných světelných podmínek, což zvyšuje povědomí řidičů a chodců o vašich záměrech a předchází možným kolizím.

Pohodlné Ovládání Bluetooth Ovladačem

S pohodlným Bluetooth ovladačem máte naprostou kontrolu nad všemi funkcemi ledvinky přímo z řídítek vaší koloběžky. Bezdrátové spojení vám umožňuje soustředit se na cestu bez nutnosti zastavovat a manipulovat s různými tlačítky. Kompaktní a ergonomický design ovladače umožňuje jednoduché ovládání i jednou rukou, což znamená, že vaše pozornost zůstává plně zaměřena na cestu před vámi.

Univerzální Design Pro Snadnou Montáž

Navrhli jsme tuto ledvinku s ohledem na vaše pohodlí a jednoduchost použití. Nastavitelný popruh umožňuje pohodlné nošení ledvinky na bocích nebo přes hrudník podle vašich preferencí. Díky odolným a lehkým materiálům je nošení pohodlné i při delších jízdách, aniž by vás zbytečně obtěžovala. A nejlepší je, že je kompatibilní se širokou škálou modelů koloběžek Xiaomi, což znamená, že můžete bez obav využívat veškeré výhody této výstražné ledvinky.

Získejte Klid V Duši S Vědomím, Že Jste Vidět

Tato výstražná LED ledvinka s bluetooth ovladačem pro Xiaomi Scooter je nezbytným doplňkem pro všechny jezdce, kteří chtějí zvýšit svou bezpečnost na silnici. Bez ohledu na to, zda je vaše jízda delší či kratší, jasně viditelné signály a snadné ovládání vám pomohou předcházet nebezpečným situacím a zajistí, že vás ostatní účastníci silničního provozu včas uvidí.

Investujte do svého Bezpečí a Stylu

Nenechte svou bezpečnost náhodě a pořiďte si tuto praktickou a stylovou ledvinku ještě dnes! Buďte nejen vidět, ale i slyšet na silnici, a ukažte ostatním, že bezpečnost je pro vás na prvním místě.

Specifikace

  • Typ LED: SMD 5050
  • Počet LED: 48
  • Barva světla: Červená, oranžová, bílá
  • Napájení: 5V USB
  • Kapacita baterie: 2000mAh
  • Doba nabíjení: 2-3 hodiny
  • Výdrž baterie: 4-6 hodin
  • Stupeň krytí: IP44 (odolná proti stříkající vodě)
  • Kompatibilní s: Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2, Xiaomi Mi Electric Scooter 1S a dalšími modely Xiaomi

Obecné informace

Výrobce:
Produktové číslo: AMP5660
Stav:
nový

Vzhled

Barva: Černá
Produkt ještě nikdo nehodnotil. Ohodnoťte ho jako první a pomozte ostatním při výběru.