Quad Lock - Motorcycle - Fork Stem Mount - Držák mobilního telefonu na motorku

Držáky na řídítka Quad Lock jsou nejlepší držáky na smartphone pro motocykly a jsou kompatibilní se všemi pouzdry Quad Lock včetně univerzálního adaptéru Quad Lock. Quad Lock Fork Stem Mount je držák navržený pro motocykly, které vyžadují montáž do trubice nosníku vidlice.

1 745 Kč
1 442 Kč bez DPH
není skladem
záruka 24 měsíců
platí i pro podnikatele a firmy
Doporučená cena výrobce je 2 295 Kč
Informujte mě o naskladnění
Tento produkt u nás zakoupilo již 19 zákazníků
Kdy dostanu zboží?
Termín dodání upřesníme

Quad Lock - Motorcycle - Fork Stem Mount - Držák mobilního telefonu na motorku

Bezpečná montáž

Držák je vybaven patentovaným dvoustupňovým zámkem, který vám umožní jezdit s jistotou a vědomím, že váš smartphone zůstane v bezpečí bez ohledu na terén. Rozpínací svorky, jsou navrženy tak, aby vyhovovaly velikosti trubek mezi 12,7 mm až 24 mm.
 
 

Rychlé uchycení

Jednoduše otočte, zamkněte jedním pohybem, připevněte svůj smartphone k řídítkům a během jízdy můžete sledovat GPS navigaci.

Bezkonkurenční design

Nedělejte kompromisy ohledně estetiky svého motocyklu. Elegantní design všech držáků Quad Lock se hladce integruje do řídítek vašeho motocyklu. Stylizujte svůj držák pomocí barevné páčky tak, aby ladila s vaším motocyklem (volitelné příslušenství).

Pro uchycení s telefonem je nutné, aby byl váš telefon vybaven Quad Lock Universal adaptérem nebo krytem Quad Lock Case (není součástí balení, prodává se samostatně).

Technické specifikace

  • Vyrobeno z odolného nylonu plněného sklem
  • Nerezové kování
  • Vhodné pro velikosti trubek od 12,7 mm do 24 mm (vnitřní průměr)

Balení obsahuje

1 x indexovací hlava Quad Lock (s modrou páčkou), 1 x držák na představec vidlice, 2 x rozšiřující rozpěrky, 1 x imbusový (hex) klíč

Volitelné doplňky

Quad Lock - Motorcycle Vibration Dampener - Úroveň vibrací z některých motocyklů může ovlivnit stabilizaci obrazu u nových smartphonů. Volitelný tlumič vibrací Quad Lock zajišťuje, že svůj smartphone můžete s jistotou připevnit na jakýkoli motocykl.

Quad Lock - Motorcycle - Wireless Charging Head - Nabíjecí hlava na motorku - Bezdrátová nabíjecí hlava sloužící pro rychlé nabíjení vašeho smartphonu za jízdy.

Obecné informace

Výrobce: Quad Lock
Produktové číslo: QLM-FSM
EAN: 9348943003209
Stav:
nový

Vzhled

Barva: Černá
Produkt ještě nikdo nehodnotil. Ohodnoťte ho jako první a pomozte ostatním při výběru.